Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izsludina atkārtotu konkursu uz muzeja direktora amatu

Foto: No personīgā arhīva

Vēl līdz nākamajai pirmdienai, 12. jūnijam (ieskaitot), kandidātiem ir iespējams pieteikties Valkas novada pašvaldības atkārtoti izsludinātajam konkursam uz Valkas novadpētniecības muzeja direktora amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka pēc ilggadējās muzeja direktores Meldras Cimdiņas aiziešanas pensijā novada pašvaldība izsludinātajā konkursā  uz šo amatu pieteicās trīs pretendentes. Konkursa komisija kā piemērotāko kandidatūru šim amatam atzina valcēnieti Karmenu Lazdiņu un virzīja viņu uz domes sēdi apstiprināšanai. Jāpiebilst, ka arī muzeja darbinieku kolektīvs atbalstīja K. Lazdiņas kandidatūru, bet deputāti to neņēma vērā, norādot, ka tas neesot pārliecinošs arguments. Šī sēde notika laikā, kad novada pašvaldību vadīja Vents Armands Krauklis.

Balsojumā opozīcijas deputātu vairākums, kā arī neatkarīgais deputāts Vilmārs Vesingi, norādot uz pieredzes trūkumu ar muzeju saistītā darbā, nobalsoja pret K. Lazdiņas apstiprināšanu šajā amatā. Opozīcijas līderis un tagadējais novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Viesturs Zariņš balsojumā atturējās.

Novada pašvaldības Personāla nodaļas vadītāja Arita Ārgale informē, ka pagaidām vēl nav saņemts neviens pieteikums. Lai izvērtētu pretendentu atbilstību konkursa noteikumiem, tiks izveidota konkursa komisija. A. Ārgale pagaidām detalizētāku informāciju nesniedza, jo šonedēļ novada pašvaldībai ir jāiztiek bez izpilddirektora. Jaunais izpilddirektors Valdis Šaicāns amata pienākumus sāks veikt no pirmdienas, 12. jūnija, bet izpilddirektora pienākumu izpildītājs Rolands Rastaks ir aizgājis atvaļinājumā.

Lai noskaidrotu, vai pirmā konkursa uzvarētāja K. Lazdiņa atkārtoti pieteiksies šim amatam, “Ziemeļlatvija” sazinājās ar viņu. K. Lazdiņa apstiprina, ka viņa pieteiksies uz muzeja direktora amatu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.