Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Īstenots projekts “Bērensa kapličas atjaunošana”

Foto: smiltenesnovads.lv

2021.gada Nacionālās Kultūras mantojuma pārvaldes izsludinātajā projektu konkursā “Kultūras pieminekļu konservācijas un restaurācijas programma” Smiltenes novada pašvaldība ieguva 20 000 eiro projekta “Bērensa kapličas atjaunošana” īstenošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai uzsāktu projekta realizāciju, tika veikta gan būvprojekta “Bērensa kapličas restaurācija” aktualizētās redakcijas saskaņošana Nacionālās Kultūras mantojuma pārvaldē, gan īstenotās iepirkuma procedūras rezultātā parakstīts līgums ar SIA “Warss+” par būvdarbu veikšanu projektā “Bērensa kapličas atjaunošana” .

Atjaunošanas darbi tika uzsākti 2021. gadā, kuru laikā ir veikta Bērensa kapličas jumta nesošo konstrukciju un jumta seguma atjaunošana. Īstenoti darbi arī pie kapličas erodējušā mūra nostiprināšanas, kā arī veikta dzegas, frontonu un dekoratīvo elementu atjaunošana, izgatavošana no jauna.

Projekta kopējās izmaksa ir 55 048,38 eiro, no kurām 20 000 eiro ir Nacionālās Kultūras mantojuma pārvaldes finansējums, bet 35 048,38 eiro ir Smiltenes novada pašvaldības līdzfinansējums.

Informāciju sagatavoja: Andris Jaunpetrovičs, būvinženieris un Ieva Dille, Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.