Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Īstās latvju saimnieces” atgriežas arī ar Ilzi Briedi

LTV raidījuma “Īstās latvju saimnieces” jaunās sezonas dalībniece ir arī Brantu muižas saimniece Ilze Briede. FOTO: LTV/AKSELS ROBERTS ZIRNIS

Latvija Televīzijā (LTV) no 12. oktobra ceturtdienu vakaros pulksten 21.10 būs skatāma raidījuma “Īstās latvju saimnieces” jaunā, astotā sezona.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī šogad tajā piedalīsies septiņas saimnieces, pārstāvot Vidzemi, Kurzemi, Latgali un Zemgali, viņu vidū arī latvju saimniece no Smiltenes novada – Brantu muižas saimniece Ilze Briede.

Šīs sezonas dalībnieču vidū būs pa vienai saimniecei no katras iepriekšējās sezonas, un tagad raidījumā viņas tajā dalīsies cita ar citu, informē Ginta Martini, VSIA “Latvijas Televīzija” satura komunikācijas vadītāja.

“Saimnieces, kā ierasts, pārējās cienās ar trim ēdieniem un izklaidēs ar dejām, dziesmām, ekskursijām, galda spēlēm un viktorīnām. Ēdienu būs daudz, starp tiem arī pa kādam neparastam, piemēram, štovēti pildīti gurķi un kaltētu lestiņu zupa,” piebilst Ginta Martini.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā raidījumā 12. oktobrī skatītāji varēs ieskatīties arhīva kadros un atsaukt atmiņā katras saimnieces iepriekšējo dalību raidījumā, bet pašas saimnieces atklās skatītājiem, kādas atsauksmes un kritiku nācās uzklausīt pēc piedalīšanās raidījumā “Īstās latvju saimnieces”, kādi kuriozi piedzīvoti atpazīstamības dēļ un kā pēc dalības raidījumā ir mainījusies viņu dzīve. Savukārt katrs nākamais raidījums būs veltīts vienai saimniecei un viņas rīkotajām viesībām. Ilzi Briedi raidījumā “Īstās latvju saimnieces” LTV varēs redzēt 7. decembrī.

“Smaidīgā Ilze Briede, raidījuma “Īstās latvju saimnieces” pati pirmā dalībniece, ir maizes cepēja un godu saimniece. Kopš 2015. gada, kad pie skatītājiem nonāca raidījuma pirmā sezona, Ilzes dzīve ir apmetusi pamatīgu kūleni – no Blomes “Donām” viņa ir pārcēlusies uz Brantu muižu, kur saimnieko kopā ar dzīvesdraugu Nauri. Muižā kā pirmo Ilze izbūvēja maizes krāsni un malkas plīti, lai arī te varētu cept maizi un gatavot latviskus ēdienus, ar ko cienāt gan gaidītus, gan nejaušus ciemiņus,” šādi Ilzi Briedi piesaka raidījuma veidotāji.

Septiņas uzņēmīgās saimnieces arī šajā sezonā sacentīsies par pārējo atzinību, jo, kā ierasts, pēc viesībām viešņām būs jāvērtē namamātes spēja pārsteigt gan ar izklaidi, gan ēdienu. Saimniece, kura būs guvusi vislielāko atbalstu no pārējām, raidījuma sezonas noslēgumā saņems balvu – 1000 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” sazinājās ar Ilzi Briedi, noskaidrojot, ka visas pārējās saimnieces Brantu muižā jau ir uzņemtas un pacienātas, jo raidījums ir nofilmēts jau vasarā.

“Es pārsteidzu saimnieces un arī filmēšanas grupu ar vienu lietu, ko nekad neviens nebija ne redzējis, ne piedzīvojis, bet tas, kā viss notika, lai paliek intriga. Jāteic, ka atgriezties raidījumā man ir ļoti patīkami. Jūtos pagodināta, ka jaunajam raidījumam no pirmās sezonas dalībniecēm izvēlējās tieši mani,” teic Ilze Briede.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.