Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ilzi Verginu atbrīvo no Smiltenes vidusskolas direktores amata

Jau rakstījām, ka no 15. decembra 14. Saeimas deputātes pienākumus sākusi pildīt smilteniete, nu jau bijusī Smiltenes novada pašvaldības deputāte un Smiltenes vidusskolas direktore Ilze Vergina (“Jaunā Vienotība”).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No šodienas, 20. janvāra, Ilze Vergina vairs nav arī Smiltenes vidusskolas direktore.

Trešdien, 18. janvārī, Smiltenes novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē tika izskatīts jautājums par Ilzes Verginas atbrīvošanu no Smiltenes vidusskolas direktores amata, sākot no 20. janvāra, par ko sēdē klātesošie deputāti arī nobalsoja.

Smiltenes novada pašvaldība jau 21. decembrī saņēma Ilzes Verginas iesniegumu ar lūgumu viņu  atbrīvot no Smiltenes vidusskolas direktores pienākumu pildīšanas uz laiku, kamēr viņa pilda 14. Saeimas deputātes amata pienākumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Esam gana plaši diskutējuši par to, ka Saeimas deputāta amatu nevar savienot ar pašvaldības iestādes vadītāja amatu, un līdz ar to ir izšķiršanās par to, kuru ceļu tad konkrēti Ilze Vergina ies.  No šī iesnieguma redzam, ka viņa izvēlējusies Saeimas deputātes ceļu, tāpēc mums likumsakarīgi viņa jāatbrīvo no iestādes vadītājas amata,” sēdē skaidroja Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš.

Smiltenes novada deputāti arī nolēma iecelt Smiltenes vidusskolas direktores vietnieci Valdu Cirīti par skolas direktores pienākumu pildītāju līdz brīdim, kamēr būs noslēdzies konkurss uz Smiltenes vidusskolas direktora/-es amatu un pašvaldība būs noslēgusi līgumu ar  konkursā izvēlēto pretendentu, iepriekš apstiprinot viņu amatā. Konkurss uz Smiltenes vidusskolas direktora/-es amata vakanci tiks organizēts līdz šī gada 17. aprīlim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.