Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Iespējams sarūpēt dāvaniņas aprūpes namos mītošajiem

Tiek lēsts, ka pie pārsteigumu paciņām, kas sarūpētas ar sociālā uzņēmuma “Eņģeļu pasts” projekta “Ziemassvētku vecīša darbnīca 2022” starpniecību, šajā gadā tiks visi “Pansijas Rauna” iemītnieki. Foto: No personīgā arhīva

Jau vairākus gadus iedzīvotājiem ir iespēja iesaistīties akcijā “Eņģeļu pasts”, kas atbalsta aprūpes namu iemītniekus visā Latvijā. Akcijā piedalās SAC “Trapene”, SIA  “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca”, nodibinājuma “Raunas evaņģēliski luteriskās draudzes diakonijas centrs” “Pansija Rauna”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pateicoties šai akcijai, aprūpes namu iemītnieki uz Ziemassvētkiem saņem dažādus pārsteigumus no labajiem gariņiem – ziedotājiem.

Sociālo aprūpes centru iemītnieki priecājas par labvēļu uzmanību. Novembrī SAsaC “Trapene” centrā viesojās Grundzāles pamatskolas skolēni, lai iepriecinātu ar pašu gatavotiem Adventes vainagiem un padarītu gaišāku Ziemassvētku gaidīšanas laiku.

Šāda projekta mērķis ir parūpēties par katru cilvēku, kurš dzīvo aprūpes centrā. Sniedzot viņam atbalstu ar dāvaniņām – ikdienā nepieciešamām lietām. Šāds projekts notiek jau devīto gadu pēc kārtas. “Šogad sarūpēsim ļoti praktiskas un ikdienā nepieciešamas lietas, jo finansiālā situācija pasaulē un katram mums ļauj iegādāties tikai pašu svarīgāko. Tieši tas nepieciešams arī cilvēkiem sociālās aprūpes centros – pats, pats praktiskākais un nepieciešamākais,” atgādina sociālā uzņēmuma “Eņģeļu pasts” projekta “Ziemassvētku vecīša darb­nīca 2022” rīkotāji.

“Ziemassvētku vecīša darbnīca 2022” darbojas no 8. līdz 31. decembrim. Ar dāvanu saņēmēju sarakstu var iepazīties “Eņģeļu pasta” mājaslapā. Lai gan daļai cilvēku dāvaniņas jau ir rezervētas, ir vēl aprūpes iestāžu iemītnieki, kuri to gaida, tāpēc ikvienam vēl ir iespēja nosūt sagatavoto dāvaniņu uz sociālās aprūpes centru savam izvēlētajam cilvēkam. ““Eņģeļu pasta” akcijā mēs piedalāmies jau kopš 2019. gada. Katru gadu šajās paciņās ir cits saturs, tie ir dažādi saldumi, kalendāri, bieži vien arī vitamīni. Protams, veciem ļaudīm ir patīkams jebkurš atbalsts, uzmanības apliecinājums no apkārtējiem, jo īpaši šajā grūtajā laikā. Priecē, ka šajā gadā atšķirībā no iepriekšējiem gadiem dāvanas būs visiem klientiem, par ko jāpateicas projekta organizatorei Līgai Uzulniecei, kura piesaistīja uzņēmēju, kas nodrošinās pārsteigumu visiem,” “Ziemeļlatvijai” atklāj nodibinājuma “Raunas evaņģēliski luteriskās draudzes diakonijas centrs” “Pansijas Rauna” sociālā darbiniece Anita Lubuze.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.