Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Iemirdzēsies Smiltenes pilsētas Ziemassvētku eglīte

Otrajā adventē, 4. decembrī Smiltene iemirdzēsies svētku noskaņās! Uzlādēties ar pozitīvām svētku emocijām varēs ikviens- norisināsies pūtēju orķestra koncerts gan muzikālā izrāde ģimenēm, svētku kulminācijā pilsētas egles iedegšana un dienas izskaņā īpašais svētku kino seanss.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

4. decembrī, svētdien plkst. 13.00 Smiltenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā Ziemassvētku gaidīšanas laiku ieskandinās Smiltenes pūtēju orķestra koncerts. Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Plkst. 17.00 Baznīcas laukumā svētku noskaņu radīs aģentūra “Olee” ar muzikālo izrādi ģimenēm “Iedomīgā Eglīte”. Tas ir stāsts par Eglīti, kura šogad nolēmusi doties svinēt svētkus kopā ar bērniem. Piparkūku sirsniņa ir gatava viņai palīdzēt kļūt par īstu Ziemassvētku princesi. Taču ceļā Eglīte kļūst arvien iedomīgāka un pieprasa arvien skaistākas un spožākas rotas. Vai Eglītes iedomība rimsies?

Uzreiz pēc muzikālās izrādes, kopā ar Eglīti, Piparkūku un deju studiju “Kristāls”, kopīgiem spēkiem uzlādēsim mūsu Smiltenes pilsētas egli. Lai to izdarītu, aicinām apmeklētājus uz pasākumu ierasties ar pozitīvu enerģiju un gaismiņu kabatā – lukturīšiem, mirdzošajām svētku virtenēm vai mobilā telefona gaismiņu. Pilsētā runā – gaisma rada gaismu!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc egles iedegšanas, plkst. 18.30 aicinām uz Smiltenes Kultūras centra kino zāli, kurā būs iespēja baudīt Aigara Graubas jauno komēdiju visai ģimenei  “Circenīša Ziemassvētki“. Ieejas maksa  3 EUR (bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē). Vietu skaits ierobežots!

Informāciju sagatavoja: Loreta Šperliņa – Priedīte, Smiltenes kultūras centra mākslinieciskā vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.