Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Iemirdzējušās svētku egles

Raunas centrā egle iemirdzējās sestdien, 3. decembrī. Pirms tam Ziemassvētku noskaņu radīja aktieris Ainārs Ančevskis un dziedātāja Kristiāna Stirāne, kuru, iespējams, ne viens vien atceras no grupas “Putnu Balle”. Foto: Sandra Pētersone

Pagājušās nedēļas nogalē Ziemassvētku egles rotājumi tika iedegti arī vairākās vietās Smiltenes novadā – Smiltenē, Raunā, Apē, Gaujienā, Vidagā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Raunas centrā  trīs svētku egles iemirdzējās sestdien, 3. decembrī, – divas no tām atvestas no pašvaldības īpašumā esošajiem mežiem, bet lielo egli uzdāvināja Evijas Gailes ģimene no Raunas. Šogad raunēniešu svētku egli grezno arī mīkstās rotaļlietas (lācīši), nodibinājuma “Raunas evaņģēliski luteriskās draudzes diakonijas centrs” palīdzības centra jeb veikaliņa “Cilvēki cilvēkiem” dāvana. Rotaļlietas vajadzības gadījumā ir pielāpītas, izmazgātas un ieguvušas otru dzīvi.

Pirms egles iedegšanas Raunā Ziemassvētku noskaņu radīja vietējo mājražotāju un amatnieku andele  un koncerts, kurā uzstājās aktieris Ainārs Ančevskis, dziedātāja  Kristiāna Stirāne, kuru, iespējams, ne viens vien atceras no grupas “Putnu Balle”, un mūziķis Jānis Miltiņš.

Šie mākslinieki vietējos iedzīvotājus un viņu viesus iepriecināja, pateicoties Raunas kultūras centra vadītājas Lindas Vecgailes ilgstošai sadarbībai ar jauniešu grupas “Putnu balle” menedžeri Aneti Kalniņu. “Jau vasarā runājām par to, kas varētu būt egles iedegšanas pasākumā, piemēram, pasaka bērniem,  un tad  tapa pamats – dzejolis “Rūķīši un Mežavecis”, ko apaudzēja ar dziesmām”, stāsta Linda Vecgaile.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenē un Apē Ziemassvētku egles rotājumi iemirdzējās svētdien, 4. decembrī.

Smiltenē svētku noskaņu radīja aģentūra “Olee” ar muzikālo izrādi ģimenēm “Iedomīgā Eglīte”, izstāstot un izdziedot stāstu par Eglīti, kura šogad nolēmusi doties svinēt svētkus kopā ar bērniem, un Piparkūku sirsniņa ir gatava viņai palīdzēt kļūt par īstu Ziemassvētku princesi.

Smiltenes pilsētas Ziemassvētku egles rotājumi tika iedegti uzreiz pēc izrādes, piepalīdzot Eglītei, Piparkūku sirsniņai un deju studijai “Kristāls”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apē iedegt svētku egli, kas atvesta no pašvaldībai piederošā meža, palīdzēja Piebalgas rūķu saime un vietējie mazie mākslinieki, kuri mācās teātra mākslu.

GALERIJA: Iemirdzējušās svētku egles arī Smiltenē un Raunā

GALERIJA: Valkā Panda un Rūķis iededz Ziemassvētku eglīti

GALERIJA: Apē iemirdzējusies Ziemassvētku eglīte

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.