Hokejistiem uzvaras Valmieras čempionātā

Pie uzvarām Valmieras hokeja čempionāta spēlēs aizvadītajās brīvdienās tikuši “Smiltenes vanagu” un “Vijciema” hokejisti.

“Smiltenes vanagi” sestdien, 26. novembrī, ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) pārspēja SK “Pārgauja” hokejistus.

Smilteniešu rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Ernests Eglītis, Edgaram Elstiņam “vanagu” vārtos “sausā” spēle, atvairot visus 19 pretinieku metienus.

Svētdien, 27. novembrī, uzvaru ar 6:3 (2:1, 3:1, 1:1) spēlē pret “Vid­zemes lauvām” izcīnīja “Vijciema” hokejisti.

Līdz spēles 25. minūtei starp komandām norisinājās sīva spēkošanās, vijciemiešiem izvirzoties vadībā, tomēr “lauvām” neatlaidīgi dzenoties pakaļ. Pirmajā trešdaļā Artis Ozoliņš guva pirmos vārtus, tomēr “lauvas” drīz vien panāca izlīdzinājumu. Pirmo puslaiku Vijciema hokejisti noslēdza ar vienu vārtu pārsvaru, pateicoties Armanda Valtiņa guvumam.

Spēles turpinājumā vijciemieši panāca jau divu vārtu pārsvaru, tomēr “lauvas” spēja to samazināt līdz vienu vārtu deficītam, pēc kā Vijciema hokejisti guva trīs vārtus pēc kārtas, trešās trešdaļas vidū atrodoties vadībā jau ar 6:2. “Lauvām” izdevās vēl vienus vārtus atgūt, taču ar to arī izmaiņas rezultātā beidzās, vijciemiešiem uzvarot ar drošu trīs vārtu pārsvaru – 6:3.

Divus vārtus “Vijciema” komandas labā guva Ingars Čakārnis, divi punkti arī Jānim Kalniņam, Aivim Krūkliņam (abiem vārti + piespēle) un Laurim Dancim (divas piespēles). Ralfs Bērziņš “Vijciema” vārtos atvairīja 18 no 21 metiena.

Valmieras hokeja čempionāta turnīra tabulā HK “Vijciems” ar septiņās spēlēs izcīnītiem 12 punktiem ieņem 3. vietu, HK “Smiltene ‘09” ar astoņiem punktiem ir piektie, “Smiltenes vanagi” ar sešiem punktiem atrodas 6. vietā, Smiltenes HK “Skorpions” ar trim punktiem 11 komandu konkurencē ieņem 8. vietu.