HK “Vijciems” – ceturtie turnīrā Valmierā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 23.un 24.jūlijā,  Vidzemes olimpiskajā centrā tika aizvadīts hokeja turnīrs, kurā startēja arī HK “Vijciems”, informēja Valdis Šaicāns, Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītājs.

Sestdienas turnīra spēles izvērtās diezgan dramatiskas, jo gan HK “Valmiera, gan HK “House of Light” no Rīgas, kas ir Entuziastu līgas vieni no līderiem, uz turnīru bija ieradušies spēcīgos sastāvos.

“Vijciems”  rīdziniekiem piekāpās ar 0:7. Otrajā spēlē, lai gan pirmie tika pie gūtajiem vārtiem, HK “Vijciems” spēle nevedās kā iecerēts, tāpēc tika piedzīvots zaudējums ar 1:6.

Otrās dienas pirmajā spēlē vijciemiešiem pretī stājās pastiprinātā komanda “Byko logi”. Šīs komandas sastāvā uz turnīru ieradās daudz ātru un meistarīgu jauniešu no Valmieras un Rīgas. Ļoti aizraujošā un interesantā cīņā vijciemieši piekāpās ar rezultātu 1:4.

Pēdējā spēlē pret igauņu “Condor” jau pirmajās minūtēs HK “Vijciems” nonāca iedzinējos ar 0:3, tomēr otro trešdaļu izdevās noslēgt ar 2:3. Ļoti aizraujoša izvērtās trešā trešdaļa, kad “Vijciems” ne vien izlīdzināja rezultātu, bet nonāca vadībā ar 4:3. Pēc brīža igauņi rezultātu izlīdzināja 4:4 . Spēles iznākums tika izšķirts pēdējās trijās minūtēs, kad vijciemiešiem izdevās gūt trīs bezatbildes vārtus, izcīnot uzvaru ar 7:4.

HK “Vijciems” uz turnīru ieradās regulārā čempionāta sastāvā bez pieaicinātajām zvaigznēm, tāpēc ceturtā vieta ir ļoti atzīstams sniegums. Teicami HK “Vijciems” vārtos turnīru aizvadīja Regnārs Capars.