Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Grundzālē izskanējis ziedojumu vākšanas koncerts Marikas Svīķes kultūrvietas izveide

Publicitātes foto.

Ceturtdien, 8.decembrī, Grundzāles kultūras namā izskanēja koncerts “Mēs katrs piedzimstam nedaudz ar spārniem”. Koncertā muzicēja Klāvs Gulbis, Dace Purvlīce, Jānis Žagariņš, Inga Lazdiņa, Jānis Krūmiņš. Pirmatskaņojumu piedzīvoja  jaunas kompozīcijas ar Marikas Svīķes vārdiem, kā arī koncerta dalībnieku autordarbi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mums, biedrībai “Smiltenei un Latvijai”, atskatoties uz šo koncertu un domājot par paveikto, patiesi aug spārni par fantastiskajiem cilvēkiem mums apkārt, un ir viegli noticēt brīnumam. It kā no augšas kāds viegli vestu kopā atsaucīgos un radošos cilvēkus no dažādām vietām.

Paldies māksliniekiem par burvīgo koncertprogrammu. Paldies Smiltenes kultūras centram par palīdzību ar dekoriem un Smiltenes novada muzejam par burvīgo Marikas Svīķes eņģeļu kolekciju. Paldies Grundzāles kultūras namam par sirsnīgo uzņemšanu un brīvprātīgajiem par gardo cienastu māksliniekiem. Un, protams, lielais paldies atnākušajiem skatītājiem un ziedotājiem.

Šajā vakarā kopā radījām svētku sajūtu un atradām spārnus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gan tiešā gan pārnestā nozīmē, jo katram atnākušajam bija iespēja nofotografēties ar lieliem, krāšņiem spārniem un mirkli sajust tos ne tikai brīžos, kad no laimes gribas lidot, bet arī fiziski.

Ja neizdevās pabūt koncertā Grundzālē, tad savus spārnus vēl varēs paspēt atrast citos koncertos novadā. Šobrīd jau skaidri ir zināms, ka 6. janvārī, Zvaigznes dienā, koncetprogrammu varēs dzirdēt Trapenē. Bet 2. februārī ,Sveču dienā, viesosimies Blomē. (Iespējams, ka koncerti noritēs arī citviet novadā, taču, šobrīd, tas vēl tikai tiek plānots un izsapņots.) 

Paldies visiem mūsu atbalstītajiem, kas piedalās Marikas Svīķes kultūrvietas izveidē gan ar darbu, gan ziedojumiem. Ja arī Tu vēlies mūs atbalstīt ziedo SMILTENEI UN LATVIJAI BIEDRĪBA, reģ.nr. 40008065607, IBAN: LV39UNLA0050024690335 (ar norādi Marikas Svīķes kultūrvietas izveidei)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai visiem gaišs un mīlestības pilns svētku gaidīšanas laiks!

Informāciju sagatavoja: Aija Kramiņa, biedrība “Smiltenei un Latvijai”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.