Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Gaujienā aizvadīta senioru Sporta diena

Publicitātes foto.

17.jūnijā Gaujienā notika Sporta diena senioriem. Sportiski noskaņoti, dzīvespriecīgi, kustīgi un lustīgi Gaujienas seniori patīkami un aktīvi pavadīja šo dienu, savas prasmes un iemaņas parādot dažādās sportiskās un izklaidējošās aktivitātēs: bumbiņas mešanā un bumbas vadīšanā, šautriņu mešanā, futbola soda sitienos, zābaka mešanā, balonu piegādē, lidmašīnu nosēdināšanā, piramīdas celšanā, mezglu siešanā un kvasa dzeršanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrs izvēlējās sev tīkamāko disciplīnu un startēja tajā. Zābaka mešanā labāko rezultātu uzrādīja Māris Einbergs, viņam arī labākais rezultāts papīra lidmašīnu nosēdināšanā. Futbola soda sitienos visprecīzākais bija Džons Fišers. Volejbola metienos visvairāk punktu Sandrai Lārmanei, bet Egons Lārmanis visprasmīgāk veica bumbas vadīšanu starp konusiem. Visaugstāko piramīdu uzcēla Anna Kalniņa. Vistrāpīgāk bumbiņas riepās sameta Aīda Aizupiete. Balonu vadīšanā ar raketi visveiklākā Skaidrīte Krasnojarska. Šautriņu mešanā visvairāk punktu Ivitai Skujiņai. Savukārt vislabākos rezultātus lentiņu siešanā un kvasa dzeršanā ieguva Zinta Auziņa.

Noslēgumā ar milzu azartu, prieku un sajūsmu kopīgi izspēlēja spilvenu bolu ( spilvenu mešana pāri volejbola tīklam). Visi dalībnieki un uzvarētāji saņēma balvas – veselīgās Very Berry sulas.

Sporta dienu organizēja Gaujienas sporta organizators Raivis Kalniņš sadarbībā ar senioru pārstāvi Venerandu Kustovu un biedrību “Ravels”. Pasākums notika, īstenojot Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. 9.2.4.2/16/I/057 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes pilsētā, Apes, Gaujienas, Trapenes un Virešu pagastos”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies tiesnešiem Martai un Kristeram par godprātīgu un atbildīgu savu pienākumu veikšanu!

Paldies par gardo cienastu z/s “Mietaine” saimniecei Lilitai Bernartei!

Paldies aktīvajiem un enerģiskajiem senioriem par atsaucību, prieku, jokiem un jaukajiem kopīgajiem mirkļiem šajā dienā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai vienmēr jums možs gars, stipra veselība un sportisks noskaņojums!

Informāciju sagatavoja: Sanita Sproģe, biedrības “Ravels” pārstāve

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.