Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Gatartas pansionāta iemītnieki droši var tikties ar saviem mīļajiem āra socializācijas telpās

Foto: Aija Kramiņa

28.janvārī pabeigta saimniecības ēkas pārbūve un rekonstrukcija Gatartas pansionāta teritorijā. Rekonstruēts vecais pagrabs, uz tā uzceļot jaunas telpas noliktavām un brīnišķīgu verandu  ar atveramām durvju konstrukcijām. Šīs telpas “Gatartas pansionāta” iemītnieki varēs izmantot, lai droši tiktos ar viesiem ievērojot Covid-19 ierobežošanas pasākumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grupu mājas “Kārkli”- un “Gatartas pansionāta” vadītājs Aivars Damroze pasniedza būvniecībā iesaistītajām pusēm simbolisku piemiņas velti, kas pagatavota turpat kaimiņos grupu mājas “Kārkli” darbnīcā. Katras simboliskās “Naglas” apakšā ir ieraksts : “Šķiet, ka neiespējamais ir iespējams”.  Un šis ieraksts raksturoja visu būvniecības procesu, ko būtiski ietekmēja ,cenu kāpums celtniecībā un citi faktori.

Paldies SIA ” RG Meistars “, būvuzraugam SIA “Cinis”  par ieguldīto darbu.  Evijai Zurģei un Lindai Zūdiņai par iniciatīvu un idejām. Un protams pašam Aivaram Damrozem par  brīnišķīgo vietu, kur Gatartas pansionāta iemītnieki droši var tikties ar saviem mīļajiem un tuvajiem, un socializēties arī Covid- 19 ierobežojumu laikā.

Informāciju sagatavoja: Aija Kramiņa, Smiltenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.