Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Deputāti pārrunā Friča Roziņa ielas pārdēvēšanu un apskata padomju militāro mantojumu – bunkurus

Foto: Inga Karpova

Trešdien, 16.novembrī, notika Valkas novada pašvaldības Attīstības lietu komitejas sēde. Tās darba kārtībā bija trīs jautājumi, viens no tiem – Friča Roziņa ielas 1. un 3. daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāju iesnieguma ar aicinājumu novada pašvaldībai vēlreiz pārdomāt lēmumu par ielas nosaukuma maiņu izskatīšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji uzskata, ka, ielai piešķirot Latvijas Pagaidu Nacionālās padomes locekļa un pirmā Ministra prezidenta Voldemāra Roberta Zāmuela vārdu, iedzīvotāji izjutīs zināmas neērtības. Diskusijā deputāti nolēma nemainīt novada pašvaldības domes oktobra sēdē pieņemto lēmumu. Deputāte Unda Ozoliņa ierosināja pašvaldības priekšsēdētājam Ventam Armandam Krauklim un Attīstības lietu komitejas priekšsēdētājam Vilmāram Vesingi tikties ar Friča Roziņa ielas iedzīvotājiem, lai klātienē cilvēkiem izskaidrotu pašvaldības argumentus.

Pēc šī jautājuma izskatīšanas deputāti un novada pašvaldības speciālisti un amatpersonas devās uz Ausekļa ielas militārajiem bunkuriem, lai uz vietas apskatītos to stāvokli un pārrunātu ieceres, ko darīt, lai šajā militārajā mantojumā varētu ielaist tūristus.

Par komitejas sēdē runāto, redzēto un lemto varēs lasīt otrdienas, 22. novembra, laikrakstā «Ziemeļlatvija».

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.