Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Food Union” aicina skolēnus ekskursijās un atklāj “Piena klasi”

Atsaucoties pastāvīgai vispārizglītojošo skolu pedagogu un skolēnu interesei, par to kā top mīlētākā Latvijā zīmola “Kārums” pārdotākais produkts – biezpiena sieriņš, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” ir radījis unikālu iespēju uzņemt skolēnu ekskursijas “Piena klasē”. Jaunā ekskursiju vieta atrodas uzņēmuma centrālajā birojā Rīgā – rūpnīcā AS “Rīgas piena kombināts”, Bauskas ielā 180.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Piena klase” radīta kā izglītojoši izklaidējoša programma skolēniem, lai iepazītu, kā top iecienītākie piena produkti. Pusotras stundas ilgas vizītes laikā skolēniem ir iespēja iepazīt produktu ražošanas aizkulises un svarīgāko par piena produktu nozīmi veselīgā uzturā informatīvā un video formātā, taču vislielāko interesi un atsaucību gūst iespēja skolēniem atklāt tieši “Kārums” zīmola un biezpiena sieriņa noslēpumus, kā arī doties ekskursijā uz biezpiena sieriņu ražotni. “Piena klases” noslēgumā, skolēni ir aicināti iejusties tehnologa-degustatora lomā, nobaudot daudzveidīgās biezpiena sieriņa garšas, kā arī ieteikt vēl jaunus un nebijušus garšu salikumus.

Mums visiem ir rūpīgi glabāti un spilgti atmiņu stāsti no bērnības par skolas laikā piedzīvoto ekskursijās. Daudziem šie stāsti saistās tieši ar iecienītu produktu ražošanas procesa iepazīšanu. Turpinot ik nedēļu saņemt interesi no skolām par ražotnes apmeklējumu, kā arī redzot neviltotās bērnu emocijas apmeklējot mūsu ražotnes, mēs nevarējām vēl ilgāk tās liegt plašākai sabiedrībai. Tādēļ no šī gada 1. septembra visi “Kārums” un citu piena produktu mazie un lielākie fani ir aicināti pie mums ciemos, lai veidotu jaunas un kopīgas bērnības atmiņas!” stāstaIeva Lejniece, “Food Union” mārketinga vadītāja.

“Piena klase” ir piemērota bērniem no 6 gadu vecuma grupās no 15 līdz aptuveni 30 personām. Iespējama arī bērnu vecumā no 4-6 gadi uzņemšana, vienojoties atsevišķi. “Piena klase” atrodas AS “Rīgas piena kombināts” telpās, Bauskas ielā 180, Rīgā. Pie uzņēmuma atrodas sabiedriskā transporta pietura, kā arī viesu ērtībai ir iespēja novietot skolēnu autobusu ražotnes teritorijā. Plašāka informācija uzņēmuma mājas lapā: https://foodunion.lv/pienaklase. Iepriekšēja pieteikšanās “Piena klasei” ir obligāta, aicinām to darīt rakstot uz pienaklase@foodunion.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ērika Kirsone-Kriviņa, Food Union sabiedrisko attiecību konsultante

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.