FK “Valka” minimāls zaudējums pret vicelīderiem

Zaudējumu ar minimālu rezultāta starpību 2:3 (0:2) svētdien Latvijas futbola čempionāta trešās līgas ziemeļu zonas spēlē piedzīvoja FK “Valka”, kas mājas spēlē piekāpās turnīra vicelīderiem FK “Ķekava”/FK “Auda”.

Viesi ļoti ātri izvirzījās vadībā ar 2:0, spēles astotajā un 13.minūtē vārtus guva Dāvis Mārcis Valmiers, tomēr jau pēc piecām minūtēm par rupju spēli pret Robertu Teteru sarkano kartīti saņēma pretinieku spēlētājs, dodot iespēju valcēniešiem spēles lielāko daļu spēlēt vairākumā.

Pārtraukumā Valkas komanda veica divas spēlētāju maiņu, kas ļāva komandai vairāk pieturēt bumbu, taču neļāva komandai saglabāt rezultātu, jo jau otrajā puslaika minūtē viesi panāca jau 3:0.

Spēles turpinājumā apstākļi iegrozījās pateicīgāki laukuma saimniekiem, jo 51.minūtē viesi pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, pēc kā11 metru soda sitienu realizēja Raivis Graņics, vēl pēc 17 minūtēm pie saviem vārtiem kļūdījās viesu vārtsargs, pēc kā Ronaldo Veide guva savus pirmos vārtus sezonā, panākot minimālu rezultāta starpību 2:3.

“Pakaļdzīšanos līdz galam neizdevās uzsākt, jo nespējām uzspiest savu spēli, un viesu komanda droši noveda spēli līdz sev izdevīgam galarezultātam,” par spēles galotni teikts Valkas komandas “Facebook” lapā.

Pēc šā zaudējuma FK “Valka” ar 11 spēlēs izcīnītiem deviņiem punktiem turnīra tabulā ieņem piekto vietu astoņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs piektdien, 8.oktobrī, kad viesos tiksies ar “DSVK Traktors” vienību, ko savā laukumā izdevās uzvarēt ar 4:3.