Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Eiropiādē Klaipēdā – arī mūspuses mākslinieciskie kolektīvi

No 14. līdz 17. jūlijam Lietuvas pilsētā Klaipēdā norisinājās lielākais mākslas un kultūras festivāls Eiropiāde. Tajā piedalījās arī Kārķu senioru deju kolektīvs “Lustiņdancis” un Valkas pilsētas tautas mūzikas kapela “Sudmaliņas”, popularizējot latviešu deju un mūziku.

Eiropiāde ir lielākais Eiropas tautas kultūras un mākslas festivāls, kas katru gadu notiek dažādās Eiropas valstīm. Šajā reizē uz Klaipēdu devās teju 30 pārstāvji no mūspuses. Pasākumā izskanēja daudzi koncerti un priekšnesumi kā uz lielajām skatuvēm, tā ielu koncertos.

“Parasti dejotājiem vajag arī pavadījumu, tieši tāpēc pirms trim gadiem sākām sadarboties ar “Lustiņdanci”, kad norisinājās iepriekšējā Eiropiāde. Tā bija mūsu pirmā pieredze, kas izvērtās par ļoti labu un veiksmīgu kolektīvu sadarbību,” atklāj mūzikas kapelas “Sudmaliņas” vadītāja.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.