Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Droši un moderni vārti jūsu garāžai

Garāža ir lieliska vieta, kur glabāt ne tikai savu mašīnu, bet arī dažādas citas lietas – velosipēdus, saimniecības instrumentus, dārza tehniku, un visu, kam mājās nereti neatrodas pietiekami daudz vietas. Tā kā tieši garāžā atrodas daudz vērtīgu lietu, tā ir zagļu iecienīts mērķis, tāpēc tāpat kā par mājokļa, arī par garāžas drošību ir jārūpējas. Izturīgi vārti ir viens no galvenajiem drošības elementiem, kas pasargās jūsu garāžu.

“RIPO International” – vārti garāžas drošībai

Savai garāžai piemērotākos vārtus varat iegādāties pašmāju uzņēmumā “RIPO International”, kas darbojas ar jau vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Lai arī šobrīd uzņēmuma piedāvājumā ir pieejams plašs klāsts dažādu mājas un tās teritorijas labiekārtošanas produktu, vārti ir viens no tiem produktiem, kas uzņēmuma piedāvājumā ir no pirmsākumiem. Uzņēmuma sortimentā ir arī droši un moderni garāžu vārti, kas kalpo kā lielisks drošības elements jūsu īpašumam. Ir iespējams izvēlēties jūsu garāžai un vajadzībām piemērotākos vārtus – paceļamos, veramos vai ruļļu tipa vārtus.

Paceļamie un veramie vārti

Lai klientiem būtu iespēja savai garāžas drošībai izvēlēties atbilstošākos vārtus, kas ne tikai lieliski kalpos funkcionāli, bet arī estētiski iederēsies īpašuma kontekstā, “RIPO International” klāstā ir pieejami dažādi vārtu veidi un to krāsas. Modeļus iespējams iegādāties gan jau standarta izmēros, gan pielāgot nepieciešamajiem parametriem. Paceļamie un veramie vārti ir ilgmūžīgi garāžas vārti, kuru paneļi ir izgatavoti no divām metāla plāksnēm, kuru starpā ir siltumizolējošs pildījums. Paceļamiem vārtiem ir pieejamas automātikas iespējas, un tie garāžās priekšā neaizņem vietu, jo atveroties paceļas pie griestiem. Savukārt, veramie vārti ir klasiskāks manuālais risinājums. Jārēķinās gan, ka dodot priekšroku, veramiem vārtiem, garāžas priekšā būs nepieciešama brīva vieta to atvēršanai. Abu vārtu veidu sortimentā ir pieejami vārti, kuru uzstādīšana ir iespējama pašu spēkiem, tādejādi ļaujot ietaupīt līdzekļus.

Automātika – mūsdienīgs vārtu risinājums

“RIPO International” saviem klientiem piedāvā garāžas vārtus aprīkot ar automātikas elementiem, tādejādi sniedzot vārtu lietošanai un drošībai vairākus ieguvumus.

  • Vārtu vadīšana no attāluma – lai atvērtu vārtus nav nepieciešams izkāpt no automašīnas, to gluži vienkārši ar tālvadības pults palīdzību var izdarīt, sēžot savā auto. Šī ir lieliska priekšrocība diennakts tumšajā laikā, kā arī, kad ārā valda nepatīkami laikapstākļi.
  • Drošības sensori – nereti var gadīties situācijas, kad vārtu aizvēršanas laikā zem tiem ir pakļuvis kāds šķērslis, tāpēc, pateicoties drošības atdures sensoriem, tie netiks nejauši traumēti.
  • Pieeja tikai konkrētām personām – automātiskos vārtus ir iespējams atvērt tikai tām personām, kurām ir pieejama tālvadības pults, atslēga vai zināms PIN kods.

Droši un moderni vārti no “RIPO International”

Atsvaidziniet īpašuma koptēlu un aizstājiet vecos garāžas koka vārtus ar jauniem, moderniem un drošiem vārtiem, kas lieliski pasargās jūsu īpašumu. “RIPO International” piedāvā saviem klientiem plašu garāžas vārtu klāstu un automātikas iespējas. Pateicoties tam, ka uzņēmumam ir daudzu gadu pieredze vārtu ražošanā, tas laika gaitā ir ieguvis klientu uzticību gan Latvijas, gan starptautiskā mērogā un lieliski pārzina savu klientu vēlmes.

Ar garāžu vārtu piedāvājumu variet iepazīties ripointernational.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.