Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Somiju

Valkas novada pašvaldības priekšsēdētāja sekretariāta vadītāja Inguna Medne informē, ka no 11. līdz 14. aprīlim pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Somiju. I. Medne skaidro, ka šo braucienu organizē un visus ar to saistītos izdevumus sedz Latvijas Pašvaldību savienība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grupā ir iekļauts ne tikai V. A. Krauklis, bet arī Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš. Vidzemes reģionu pārstāvēs arī Gulbenes novada pašvaldības priekšsēdētājs Andis Caunītis, kā arī bijušais Gulbenes novada pašvaldības priekšsēdētājs Normunds Audzišs. Viņš ievēlēts par Latvijas lielo pilsētu asociācijas izpilddirektora pienākumu izpildītāju.

Šis pieredzes apmaiņas brauciens notiek projekta “Latvijas pašvaldības sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana” ietvaros. Programmā paredzēta tikšanās ar Latvijas Republikas vēstnieci Somijā Daci Treiju-Masī, kā arī ar vairākiem vietējo pašvaldību vadītājiem. Viens no darba kārtības jautājumiem būs par pašvaldību sadarbību atkritumu apsaimniekošanā.

V. A. Kraukļa prombūtnes laikā viņa amata pienākumus veiks priekšsēdētāja vietniece Unda Ozoliņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.