Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Deputāti apstiprina iedzīvotājiem nozīmīgu detālplānojumu

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, –  ja viss notiks atbilstoši plānotajam, tad Smiltenes novada pašvaldība izsolē piedāvās ap 70 zemes gabalu mazstāvu dzīvojamajai apbūvei Smiltenē, teritorijā starp Gaujas ielu, Valmieras ielu, Daugavas ielu un Smiltenes pilsētas robežu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības domes sēdē februāra nogalē novada deputāti apstiprināja šīs teritorijas detālplānojumu, kas no 14.  decembra līdz 16. janvārim tika nodots publiskajai apspriešanai.

Detālplānojuma izstrādes mērķis bija sadalīt šo pašvaldībai piederošo teritoriju atsevišķos zemes gabalos (pavisam 76) un paredzēt Limbažu ielas savienojumu ar Daugavas ielu.

“Publiskā apspriešana ir noslēgusies. Ir izvērtēti  tās laikā saņemtie iedzīvotāju iesniegumi, kā arī ir saņemti pozitīvi atzinumi no visām institūcijām, kuras izsniedza nosacījumus. Paralēli jau notiek būvprojektēšana, kas paredz iekškvartāla ielu projektēšanu un Daugavas ielas un Limbažu ielas rotācijas apļa projektēšanu,” informē Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks Mārtiņš Ulāns.

Projektēšanas darbi tiks pabeigti šogad. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.