Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Dejotāji satiksies radošajās dienās Palsmanē

Foto: dejotprieks.wordpress.com

Šīs nedēļas nogalē Palsmanē notiks dejotāju radošās dienas “Danči zaļā pļavā”. Tā ir tradīcija, ko uz pāris gadiem apturēja pandēmija, bet nu atkal Smiltenes novada tautas deju kolektīvi varēs satikties un apgūt ko jaunu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien, 11. jūnijā, dejotājiem notiks meistarklases un zaļumballe, ko var apmeklēt ikviens, kurš vēlas, bet svētdien, 12. jūnijā, pulksten 18  –  dejotāju radošo dienu  noslēguma koncerts “Lai dimdēja tēvu zeme vasariņas vidiņā!”. Koncertā uzstāsies pieci Smiltenes  novada jauniešu un vidējās paaudzes tautas deju kolektīvi un Palsmanes kultūras nama amatierteātris “Randiņš”.

Dejotāju radošās dienas rīko Palsmanes kultūras nams. Tradicionāli pirmajā dienā viņiem notiek meistarklases tādās jomās, kas nav saistītas tieši ar tautas deju, bet otrajā dienā kolektīvi pārsvarā gatavojas vakara koncertam, stāsta Palsmanes kultūras nama un Palsmanes pagasta vidējās paaudzes deju kolektīva “Cīrulis” vadītāja Aija Zeibote.

Šogad dejotājiem tiks piedāvātas meistarklases “Laikmetīgā deja” (pasniedzēja Egija Abaroviča) un  “Muzikālā teātra džezs” (pasniedzējs Rolands Meržejevskis). Nodarbību vadīs arī Smiltenes un Valkas novadu deju kolektīvu virsvadītājs Reinis Rešetins. Aija Zeibote sola, ka noslēguma koncertā skatītāji redzēs daudz skaistu, raibu, lustīgu tautas deju, kas neatkārtosies, proti, kolektīvi šoreiz izcēluši saulītē savas mīļākās dejas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gan koncerts, gan zaļumballe notiks Palsmanes brīvdabas estrādē. Balle 11. jūnijā  sāksies  pulksten 22. Spēlēs “Lustīgais blūmīzers”.

— Sandra Pētersone

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.