Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Darina ierakumu sveces

Smiltenes vidusskola nosūtījusi jau trešo kravu ar pašu gatavotām ierakumu svecēm Ukrainas aizstāvjiem. Foto: Baiba Vahere

Pērn novembrī jau rakstījām par Smiltenes vidusskolas iniciatīvu sadarbībā ar Rīgas biedrību “Tavi draugi” gatavot ierakumu sveces Ukrainas karavīriem un skolas aicinājumu piedalīties šajā darbā ikvienu, gan arī ziedot sveču liešanai vajadzīgās metāla kārbas un parafīnu, kā arī vilnas zeķes Ukrainas aizstāvjiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizvadītajā nedēļā uz Rīgu biedrībai “Tavi draugi” tika nogādāta jau trešā  krava – vairāki simti skolā sarūpētu ierakumu sveču, kas tālāk mēros ceļu pie Ukrainas brīvības aizstāvjiem, informē Smiltenes vidusskolas pārstāve Baiba Vahere.

Sveču liešanas meistardarbnīcās skolā ierakumu sveces gatavoja  skolēni, viņu ģimenes un  pedagogi, lielu enerģiju un darbu ieguldīja dizaina un tehnoloģiju skolotājas Ilma Sīmane un Līga Kaupe.

“Paldies ikvienai ģimenei, kura piedalījās ierakumu sveču liešanā un dāvināja adījumus! Paldies Smiltenes vidusskolas skolotājām un vecākiem, kuru bērni mācās skolas ēkā Rīgas ielā 16C, par saziedoto parafīnu. Kopā mēs varam patiesi daudz!” skolas vārdā pateicas Baiba Vahere.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.