Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Darbu uzsāks jaunā Valkas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja

Pēc ilglaicīgiem Valkas novada pašvaldības meklējumiem pēc piemērotas kandidatūras bāriņtiesas priekšsēdētāja amatam, šis konkurss beidzot noslēdzies veiksmīgi. Nākamo otrdien, 12. septembrī, pašvaldība slēgs darba līgumu ar jauno bāriņtiesas priekšsēdētāju Lanu Paškēvicu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizvadītajā ceturtdienā, 31. augustā, novada pašvaldības domes sēdē deputāti vienbalsīgi atbalstīja izpilddirektora Valda Šaicāna lūgumu atbalstīt konkursa komisijas izvirzīto kandidatūru L. Paškēvicu šim amatam.

“Konkursa komisija, izvērtējot iesniegtos dokumentus un uzaicinot Lanu uz darba interviju, viņu atzina par atbilstošu šim amatam,” stāsta V. Šaicāns.

L. Paškēvica novada pašvaldībā strādājusi jau septiņus gadus – Sociālajā dienestā par sociālo darbinieci ģimenēm ar bērniem, kā arī novada bāriņtiesā par bāriņtiesas locekli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šajā laikā esmu ieguvusi pieredzi, zināšanas un izpratni par bāriņtiesas darbu. Pieteicu savu kandidatūru bāriņtiesas priekšsēdētāja amatam, jo uzskatu, ka mana darba pieredze un kvalifikācija ir atbilstoša šim amatam. Esmu ieguvusi Tiesību zinātņu maģistra grādu, kā arī apguvusi nepieciešamās zināšanas bāriņtiesas organizācijas un vadības kursos. Rezultāts, ko vēlētos sasniegt ar savu darbu kā bāriņtiesas priekšsēdētāja, ir profesionāli motivēta bāriņtiesa, kurā strādā kompetenti darbinieki, ir izcila lietu kārtība, lieliska sadarbība ar Sociālo dienestu, skolu, policiju un citām institūcijām. Manuprāt, bāriņtiesā ir jāpanāk precizitāte, izpratne un atbildība,” uzsver L. Paškēvica.

Domes sēdē neatkarīgais deputāts Vilmārs Vesingi interesējās, kāpēc L. Paškēvica šim amatam nepieteicās jau ātrāk, jo bāriņtiesas priekšsēdētāja amats vakants jau kopš aizvadītā gada nogales.

L. Paškēvica atbild, ka viņai nebija tādas pārliecības. Turklāt viņa atradās bērna kopšanas atvaļinājumā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.