Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Darbu uzsācis jaunais Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs

Foto: Ivo Leitis

Ceturtdien, 9.februārī, pirmā darba diena bija Valkas novada pašvaldības Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas jaunajam vadītājam Viktoram Bavinam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības Personāla nodaļas vadītājas vietniece Gundega Veinberga informē, ka otrdien konkursa komisija uz sarunu aicināja visus septiņus amata pretendentus, kas pieteicās novada pašvaldības izsludinātajā konkursā. 

Novada pašvaldības izpilddirektors Nauris Ozols stāsta, ka pārrunas ar visiem pretendentiem notika no pulksten 13 līdz pat 16.50.

“Konkursa komisija vienbalsīgi pieņēma lēmumu par labu Viktoram Bavinam. Viņam ir atbilstoša darba pieredze, kā arī atbildīga attieksme pret saviem darba pienākumiem. Galu galā man ar šīs svarīgās nodaļas vadītāju būs jāsastrādājas. Iekšējā sajūta saka, ka būs labi,” “Ziemeļlatvijai” atzīst N. Ozols.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā darba dienā V. Bavins kopā ar bijušo nodaļas vadītāju Gintu Stālmeisteru klātienē iepazinās ar darba pienākumiem.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka ar pašvaldības deputātu lēmumu ar 2023. gada 1. janvāri novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka – Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja amats, kuru līdz šim ieņēma G. Stālmeisters, ir sadalīts divos atsevišķos amatos, tāpēc bija nepieciešams pašvaldībai izsludināt konkursu. Turklāt deputāti lēmuši par vadītāja vietnieka amata likvidāciju. Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja atalgojums arī nav nemaz tik slikts – mēnesī 1770 eiro pirms nodokļu nomaksa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.