Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Darba devējus, kuri meklē darbiniekus, aicina pieteikties tiešsaistes darba dienā “Darbs un karjera Latvijā”

Aicinām darba devējus reģistrēties dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES rīkotajā tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”, kas norisināsies šī gada 18. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 16.00 Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalība pasākumā ir bez maksas! 

Piedaloties darba dienā “Darbs un karjera Latvijā”, darba devēji, izmantojot datoru vai mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu, varēs tiešsaistē satikties ar darba meklētājiem un veikt darba intervijas. Darba devējiem tā ir iespēja ne vien atrast uzņēmumam vajadzīgos speciālistus, bet arī popularizēt savu biznesu, veicināt tā starptautisku atpazīstamību, demonstrējot videomateriālus par savu uzņēmumu. Tiešsaistes darba diena ir lieliska iespēja darba devējiem piesaistīt savam uzņēmumam arī tos Latvijas valstspiederīgos speciālistus, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā. 

Lai piedalītos  tiešsaistes darba dienā, ir jāizveido savs profils Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu, jāreģistrējas dalībai tiešsaistes pasākumā „Darbs un karjera Latvijā”  un jāpublicē vakances. Uzreiz pēc reģistrēšanās darba devēja publicētā informācija būs redzama vietnes apmeklētājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs, un darba devējs varēs sākt saņemt pretendentu pieteikumus.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Detalizētāku informāciju var uzzināt, sazinoties ar tiešsaistes darba dienas „Darbs un karjera Latvijā”Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURESkoordinatoriem Latvijā Juri Liepiņu (e-pasts: Juris.Liepins@nva.gov.lv, tālr. 26518666) vai Andri Segliņu (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 26591666). 

Lai sniegtu atbalstu Latvijas darba devējiem vajadzīgo darbinieku piesaistē, NVA regulāri rīko tiešsaistes darba dienas un citus darba devēju un darba meklētāju satikšanās pasākumus.

Informāciju sagatavoja: Nodarbinātības valsts aģentūras preses dienests

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.