“DAKO Ziemeļvidzeme” ar panākumiem startē Jaunpiebalgā un Siguldā

Pie uzvarām MTB sacensībās Jaunpiebalgā un Siguldā sestdien, 17. septembrī, tikuši “DAKO Ziemeļvidzeme” braucēji.

Jaunpiebalgā sestdien norisinājās MTB sacensības “Pāri Piebalgas pakalniem 2022”, kurās piedalījās arī Smiltenes novada velobraucēji.

Maratona distancē, kurā sacensību dalībniekiem bija jāveic 40 kilometru distance, “VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” pārstāvis Agnis Apse finišēja 4. vietā (1. vieta Vīrieši III grupā), viņa komandas biedri Gatis Luberts ieņēma 18. vietu (3. vieta Vīrieši I grupā), Mārcis Klieders 35. (1. vieta Junioru vecuma grupā).

“DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvis Jānis Rapa finišu sasniedza 7. vietā (4. vieta Vīrieši II grupā), Dzintars Harkins finišēja 22., Mārtiņš Lukjanovičs 31.

Smiltenes pilsētas pārstāvis Juris Nīmants finišēja 20. (4. vieta Vīrieši I grupā), Jānis Šteinbergs 30. (5. vieta Vīrieši I grupā), Jānis Gailītis 42., Nauris Nīmants 51., Uldis Velps 58.

Tautas 23 kilometru distanci visātrāk, izcīnot uzvaru, veica “DAKO Ziemeļvidzeme” braucējs Zigmārs Zučiks (1. vieta T Vīrieši II grupā), viņa komandas biedrs Kaspars Zučiks bija 14. (3. vieta T Juniori grupā), Ilva Harkina finišēja 51. vietā.

“VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” ātrākais braucējs šajā distancē bija Roberts Judins (2. vieta T Juniori grupā), kurš ieņēma 13. vietu, Linda Elizabete Brilte finišēja 16. (1. vieta T Juniores grupā), Mārtiņš Ice 20. vietā (4. vieta T Juniori grupā).

Bērnu 1,5 kilometru distancē “VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” sportiste Samanta Luberte ieņēma 8. vietu (4. vieta Meitenes 8-11 grupā).

Siguldā sestdien norisinājās “VeloExpress LK MTB XCO 2022” ceturtā posma sacensības.

28 kilometru distancē triumfēja Rainers Zviedris no “DAKO Ziemeļvidzeme” komandas, 22,5 kilometru distancē viņa komandas biedrs Mārtiņš Puriņš ieņēma 4. vietu.