Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Būs sporta svētki

FOTO: www.pexels.com

Ik gadu Smiltenes novadā vasaras izskaņā tiek rīkoti sporta svētki. Tā notiks arī šogad, bet pirmo reizi tajos varēs sacensties arī individuālajos sporta veidos. Būs arī komandu sporta veidi, bet komanda uzvarētāja kopvērtējumā šoreiz netiks noteikta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Balvas saņems pirmo trīs vietu ieguvēji komandu un individuālajos sporta veidos.

Sporta svētki notiks 27. augustā Launkalnes pagastā, sporta un atpūtas bāzē “Silmači”. Sacensības organizē biedrība “Smiltenes sporta centrs” sadarbībā ar uzņēmumu “Mežroze IG”.

Sacensību galvenais tiesnesis Guntars Markss sporta svētkos aicina piedalīties gan Smiltenes novada iedzīvotājus, gan arī sportot gribētājus no citiem novadiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sporta svētkos būs četri komandu sporta veidi: minifutbols (6:6), volejbols smilšu volejbola laukumos (4:4, komandā divas sievietes, divi vīrieši), biatlona stafete (komandā divi vīrieši un divas sievietes) un teniss (komandā divi spēlētāji). Individuāli varēs sacensties airēšanā ar “bļodu”, basketbola soda metienos, tāllēkšanā, augstlēkšanā un lodes grūšanā.

Sacensības notiks trijās vecuma grupās: V-16, S-16 (2007. dzimšanas gads un jaunāki); V-27, S-27 (1996.–2006. dz. g.), V, S (1995. dz. g. un vecāki).

Komandām, kas startēs minifutbolā un volejbolā, jāpiesakās iepriekš Smiltenes sporta centrā līdz 26. augustam pulksten 12 (tālrunis 26460704, e pasts sportacentrs@hotmail.com).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārējos sporta veidos dalībniekiem iepriekš nav jāpiesakās. To varēs izdarīt sacensību norises vietā pie attiecīgā sporta veida tiesnešiem.

Komandām sporta svētkos jāierodas no pulksten 9.30, sacensības sāksies 10.30.

“Uz sporta svētkiem aicināts ikviens! Var arī atbraukt un nepiedalīties sacensībās, bet atpūsties sportiskā gaisotnē un apskatīt “Silmačus”, izmantojot iespēju, jo vasarā “Silmačos” notiek nometnes un to laikā bāzes teritorija citiem apmeklētājiem tiek slēgta,” piebilst Guntars Markss.

Sandra Pētersone

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.