Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Būs saruna par kara situācijas draudiem

Foto: valka.lv

Trešdien, 9. martā, pulksten 18.30 Kārķu tautas namā būs tikša­nās un saruna ar Nacionālo bruņoto spēku elitārākās vienības karavīru, piecu kara starptautisko operāciju dalīb­nieku Kasparu Kalnbērzu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sarunas galvenais temats – karš Ukrainā. Tikšanās laikā tiks sniegtas atbildes uz jautājumiem, ko mums darīt, kam gatavoties, ar ko rēķināties. Sarunā tiks skaidrots, kāda ir situācija Uk­rainā, realitāte un prognozes, cik reāli ir kara situācijas draudi Latvijai, ar ko rēķināties Latvijas iedzīvotājiem kara draudos.

“Mēs vairāk nekā divus gadus dzīvojām kovida fonā. Tuvojo­ties pavasarim, likās, ka varēsim lēnām no tā visa atbrīvoties un pakāpeniski iziet normālā dzīves režīmā. Un te ar katru dienu vai­rāk un vairāk Eiropa nonāk pie kara, pie kara Ukrainā, kas atkal izmainīs visu. Negribu iedziļinā­ties politiskajos un ekonomiska­jos jautājumos, jo no tā neko nesaprotu. Mani interesē cilvēks. Kas būs ar cilvēkiem? Atzīšos, ka man ir draugi gan Maskavā, gan Ukrainā. Un tie ir cilvēki, kuri negrib redzēt karu un ar to sais­tītās politiskās spēles. Jo tās ir ciešanas, bezjēdzīgas, nevainīgu cilvēku ciešanas,” atzīst Egils Purviņš, kurš ir šīs tikšanās or­ganizators. Arī viņš novērojis, ka pēdējās dienās cilvēku prātos virmo jautājumi, vai ir jāgatavo­jas X stundai un kā to darīt, kādi ir droši informācijas avoti Latvi­jā un pasaulē, kā pasargāt sevi un tuviniekus un ko mēs kopīgi varam darīt.

Tāpēc kopā ar K. Kalnbērzu interesentiem tiek dota iespēja dzirdēt praktiskus ieteikums un saņemt atbildes uz šiem jautāju­miem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz tikšanos aicināti visi Val­kas novada iedzīvotāji, it sevišķi jaunu ģimeņu tēvi.

Pasākums – bez maksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.