Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Braucamrīku parādē Naukšēnos arī Anda Meirēna privātās kolekcijas “odziņas”

Aizvadītajā nedēļā norisinājās Naukšēnu – Ķoņu svētki. Tur skatītāju aizrautību un interesi izraisīja braucamrīku parāde, kurā dažādos transportlīdzekļos bija redzami arī dalībnieki no Valkas, Ērģemes, Kārķiem un ne tikai.

Braucamrīku parādē devās senatnīgas automašīnas, restaurēti mocīši, gaziki, kvadricikli un citas tehnikas vienības. Tur varēja ieraudzīt vairākus braucamrīkus (divas javas, divas minskas, divus blakusvāģus, IŽ moci, bobiku un kvadriciklu) no kārķēnieša Anda Meirēna kolekcijas, kuros pie stūres vai pasažieru vidū bija gan viņa ģimenes locekļi, gan radi un draugi.

“Līdz šim esam piedalījušies arī citās braucamrīku parādēs. Ir pasākumi, uz kuriem tiekam, ir, kurus palaižam garām, ja tie sakrīt ar citiem svarīgākiem darbiem – kulšanas laiku, pīļu medību sezonas atklāšanu vai tamlīdzīgi. Esam piedalījušies šādos pasākumos gan pagastu svētkos, gan pilsētu svētkos, tostarp Rūjienā un Valkā. Šovasar Valkas pilsētas svētkos gan piedalījās tikai dēls Artūrs, braucot ar motociklu, pārējie bija līdzjutējos. Šajā reizē mums izdevās savākt kopā gana lielu un draudzīgu kompāniju, par to man liels prieks,” iesāk A. Meirēns, kurš jau pirms laba laika zinājis, ka šāda braucamrīku parāde būs, tāpēc arī gatavošanās šim pasākumam bijusi jau laikus. Nācies pārskatīt braucamos, vai visiem rūc motors, un nedaudz tos arī uzfrišināt, jo parāde ir parāde, un ilgstoša stāvēšana garāžā jebkurai tehnikai atstāj savas pēdas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.