Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

BK “Smiltene/BJSS” gadu sāk ar zaudējumu

Zaudējumu 2023.gada pirmajā Latvijas Reģionālajā basketbola līgas spēlē trešdien, 4.janvārī, piedzīvoja BK “Smiltene/BJSS”, kas savā laukumā ar 83:92 (21:18, 17:25, 20:31, 25:18) piekāpās Salaspils Sporta skolas komandai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmā spēles ceturtdaļa aizritēja sīvā cīņā, pamīšus komandām izvirzoties vadībā, tomēr pirmās 10 minūtes smilteniešiem izdevās noslēgt ar + 3. Arī pēc otrās ceturtdaļas pirmajām piecām minūtēm laukuma saimnieki saglabāja vadību, tomēr trīs minūtes pirms puslaika pārtraukuma viesi veica izrāvienu un pirmo spēles pusi noslēdza ar +5 punktiem.

Trešajā ceturtdaļā viesi turpināja uzsākto, sasniedzot pat +20 punktu pārsvaru, ko līdz pārtraukumam “Smiltene/BJSS” samazināja līdz +16. Lai arī pēdējā ceturtdaļā smiltenieši bija pārāki ar +7 punktiem, tomēr trešajā ceturtdaļā izlietais ūdens vairs nebija sasmeļams, piedzīvojot zaudējumu ar -9 punktiem.

Smiltenes komandas labā pa 16 punktiem guva Tomass Rozenbergs un Kaspars Paegle, 14 punktus guva Markuss Čeksters, 12 punkti Ilvaram Jokstam, 11 punktus guva Māris Millers, 10 punkti Matīsa Mežuļa kontā.

Atgādinām, ka arī pirmajā šās sezonas savstarpējā spēlē Salaspilī pārāki bija salaspilieši, 26.oktobrī savā laukumā uzvarot ar 81:56.

Pēc šās spēles Reģionālās basketbola līgas Centra zonas turnīra tabulā “Smiltene/BJSS” ar 14 punktiem astoņu komandu konkurencē ieņem piekto vietu.’

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs 14.janvārī, kad viesosies pie BK “Salacgrīva”.