Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Bijušā depo ēkai joprojām meklē apsaimniekotāju

Jau rakstījām, ka Smiltenes novada pašvaldība līdz 18. augustam atkārtoti rīkoja sava īpašuma –Smiltenes bijušā ugunsdzēsēju depo ēkas – ilgtermiņa nomas tiesību konkursu, jo pirmo reizi izsludinātajā konkursā noteiktajā termiņā līdz 12. maijam nepieteicās neviens pretendents.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāds pats rezultāts ir atkārtoti sarīkotajam konkursam. Arī šajā konkursā neviens pretendents nav iesniedzis savu pieteikumu, informē Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektors Andris Lapiņš.

Tas nozīmē, ka Smiltenes novada domes deputātiem būs vēlreiz jālemj, ko darīt ar šo pašvaldības īpašumu Smiltenes centrā (Baznīcas laukumā 12) un kā to apsaimniekot, piemēram, vai rīkot vēl vienu, pēc kārtas trešo ēkas ilgtermiņa nomas tiesību konkursu.

Smiltenes novada pašvaldība iepriekšējās reizēs to darīja, lai atrastu iespējami labākās un daudzveidīgākās funkcijas bijušā depo ēkas turpmākai izmantošanai ilgtermiņā. Konkursā varēja piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona (uzņēmējs, biedrība un tamlīdzīgi).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iznomāšanai paredzētās ēkas funkcijas ir vieta publiskiem pasākumiem, sabiedriskajai ēdināšanai, telpas uzņēmējdarbībai vai arī citas funkcijas, kas veicina ēkas publisku pieejamību.

Uzvarējušās idejas autoriem tiktu piedāvāta iespēja slēgt ar pašvaldību ilgtermiņa nomas līgumu (minimums – uz 12 gadiem, maksimums – uz 30 gadiem).

Vairāki Smiltenes uzņēmēji “Ziemeļlatvijai” izteikušies, ka bijušā depo ēka ir diezgan bēdīgā stāvoklī, arī komunikāciju ziņā, un tajā jāiegulda lieli līdzekļi, lai telpās varētu uzsākt uzņēmējdarbību, piemēram, atvērt kafejnīcu vai ko tamlīdzīgu, un tas arī attur no piedalīšanās konkursā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.