Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Biedrība “Vilkmuiža 2011” īstenojusi projektu “Lielo dārza spēļu iegāde”

Publicitātes foto.

Biedrība “Vilkmuiža 2011”, pateicoties Lauku atbalsta dienesta un Smiltenes novada pašvaldības finansējumam, īstenojusi projektu Nr.22-09-AL10-A019.2203-000007 “Lielo dārza spēļu iegāde. Projekta ietvaros biedrības īpašumā ir nonākušas sešas lielformāta dārza spēles – Cirks, Domino, Riču-Raču, Jenga, Krikets un Āra boulings.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta mērķis ir veicināt, paplašināt, nodrošināt un dažādot lietderīga brīvā laika pavadīšanas iespējas vietējai kopienai. Mērķis tiks sasniegts, izmantojot spēles dažādos pasākumos Bilskas pagastā, kā arī iedzīvotājiem būs iespēja tās spēlēt skvērā pie Pašvaldības ēkas. Projekts ilgtermiņā veicinās sabiedrības iesaistīšanos vietējā fiziskā, sociālā un cilvēku kapitāla stiprināšanas un kultūras kapitāla stratēģiskas un ilgtspējīgas izmantošanas un attīstības iniciatīvās.

Lai interesētos par spēļu izmantošanu, lūdzu, rakstīt “WhatsApp” 26197572 vai uz e-pastu vilkmuiza2011@inbox.lv .

Projekta realizācija notika piesaistot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” līdzekļus. Projekta kopējās izmaksas ir 1885,00 EUR, no kurām Lauku atbalsta dienests finansē 1696.50 EUR, Smiltenes novada domes līdzfinansējums 188,50 EUR.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

Informāciju sagatavoja: Ira Punkstiņa, Biedrības “Vilkmuiža 2011” valdes locekle

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.