Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Bibliotēkā apskatāma Katrīnas Ikertes radošo darbu izstāde

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā no 2.oktobra līdz 31.oktobrim apskatāma Smiltenes Mākslas skolas audzēknes Katrīnas Ikertes radošo darbu izstāde. Radošie darbi veidoti dažādās tehnikās – izmantotas gan ūdens krāsas, krītiņi, tuša, grafīts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrīna mācās Smiltenes vidusskolas 6. klasē. Lai paplašinātu savas zināšanas un prasmes, viņa jau 2 gadus apmeklē Smiltenes Mākslas skolu, piedalās plenēros un dažādos mākslas konkursos, kuros gūst panākumus. Piemēram, šopavasar norisinājās Starptautiskās Aeronautikas federācijas un Latvijas Aerokluba izsludinātais vizuālās mākslas konkurss “Aviācijas sports un vide”, kurā Katrīna ieguva 2.vietu savā vecuma grupā.

Katrīnas mamma Lelde stāsta: “Katrīna par mākslu interesējas kopš bērnības. Septiņu gadu vecumā viņa jau zināja, ka vēlas kļūt par mākslinieci. Tāpēc mājās vienmēr bija daudz krāsaino zīmuļu, guašu un ūdens krāsas un balts papīrs, uz kura izpausties. Bet ļoti bieži mākslas darbi tapa arī uz istabas sienām.”

Radot savus mākslas darbus, Katrīna iedvesmojas arī no brīvajā laikā aplūkotajiem video Youtube un Pinterest, kuros citi mākslinieki rada savus mākslas darbus, izmantojot dažādus materiālus un tehnikas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nāciet uz aplūkojiet Katrīnas darbus bibliotēkā, Gaujas ielā 1 (Sporta halles 2.stāvā)!

Sanita Lārmane, Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.