Basketbolistiem zaudējums Rīgā

Zaudējumu Latvijas basketbola čempionāta “Ramirent Nākotnes līgas” spēlē sestdien, 19.martā, piedzīvoja “VEF basketbola akadēmija Valkā”, kas viesos ar 73:89 (22:23, 14:19, 24:20, 13:27) piekāpās Latvijas Universitāte/BS “Rīga” vienībai.

Spēles sākums valcēniešiem izdevās teicams, izvirzoties vadībā no paša sākuma un pirmās ceturtdaļas vidū atrodoties vadībā pat ar 21:9, tomēr laukuma saimnieki spēja mainīt spēles gaitu un otrajā ceturtdaļā pārņemt vadību. Līdz pēdējai ceturtdaļai valcēnieši turējās līdzi pretiniekam, tomēr pēdējā spēles nogrieznī laukuma saimnieki savu pārāku demonstrēja uzvarot ar +14 punktiem, izcīnot uzvaru arī visā spēlē.

Rezultatīvākais “VEF BA Valkā” rindās ar 19 punktiem bija Sandis Simsons, kurš arī izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, 16 punktus guva Daniels Minajevs, 11 punkti Vadimam Vačilam.

Pēc šās spēles Valkas basketbolisti “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” austrumu zonas turnīra tabulā ar 28 punktiem 11 komandu konkurencē ieņem piekto vietu.

Pēdējā regulārās sezonas spēlē valcēnieši 25.martā viesos tiksies ar BJBS “Rīga”/A.Kraukļa VEF komandu, kas tabulā atrodas devītajā vietā. Pirmā apļa savstarpējā spēlē oktobrī “VEF basketbola akadēmija Valkā” savā laukumā uzvarēja ar 85:81.