Basketbolistiem zaudējums Ogrē

Zaudējumu “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēle ceturtdien, 17.novembrī, piedzīvoja “VEF basketbola akadēmija Valkā”, kas viesos ar 57:73 (16:14, 16:23, 9:12, 16:24) atzina BS “Ogre” pārākumu.

Spēles pirmajā ceturtdaļā dominēja valcēnieši, tās pirmajā pusē iegūstot deviņu punktu pārsvaru, tomēr pašā izskaņā ogrēniešu septiņu punktu sērija ļāva laukuma saimniekiem ceturtdaļu noslēgt ar -2 punktiem. Otrās ceturtdaļas sākumā trīspunktu metiens vadībā jau izvirzīja Ogres basketbolistus, pēc kā valcēnieši sāka pakaļdzīšanos, tomēr laukuma saimnieki turējās drošā attālumā, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar -5 punktiem viesiem.

Trešajā trešdaļā valcēnieši pietuvojās līdz -2 punktiem, tomēr kļūdas un laukuma saimnieku precizitāte metienos pirms pēdējā spēles nogriežņa ļāva Ogres basketbolistiem atrasties priekšā valcēniešiem ar astoņiem punktiem. Pēdējā spēles daļa Valkas komandai sākās neveiksmīgi, laukuma saimniekiem nonākot vadībā  jau ar +12 punktiem, ko Jāņa Butāna komanda vienubrīd vēl samazināja līdz -9, tomēr Ogres vienība spēja noturēt iekrāto pārsvaru un spēli noslēgt ar +16 punktiem – 73:57.

Valkas komandā rezultativitātes līderis ar 19 punktiem šajā spēlē bija Elvis Šukteris, 15 punktus guva Jaroslavs Pivovars.

Pēc septiņām spēlēm “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” turnīra tabulā “VEF basketbola akadēmija Valkā” ar astoņiem punktiem 10 komandu konkurencē ieņem astoto vietu.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 26.novembrī, kad viesos tiksies ar LU/BS “Rīga”, kas turnīra tabulā ieņem trešo vietu.