Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Bargais sals aktualizējis labdarības virtuvju darbu

Foto:  “Žēlsirdības misija Dzīvības ēdiens”

Šogad labdarības programmā “Maizes rieciens – atbalsts labdarības virtuvēm” nozīmīgu  Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu guvušas piecas labdarības virtuves, atjaunojot to darbībai nepieciešamo tehniku un iekārtojumu. Turpmāk to saimniekošana Rīgā, Smiltenē, Valmierā, Jelgavā un Daugavpilī būs raitāka un saimnieciski racionālāka. Atbalsts labdarības virtuvēm turpināsies arī 2022. gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzlabojumiem labdarības virtuvēs Borisa un Ināras Teterevu fonds 2021. gadā ir piešķīris 32.600 eiro. Atbalstītās organizācijas ieguvušas jaunu virtuves tehniku, piemēram, elektriskās vai gāzes plītis, saldētavas, gaļas maļamās mašīnas, mikserus, katlus, pannas, termosus, virtuves mēbeles, traukus, kā arī veikušas nepieciešamos remontdarbus.

Darbības gados daudzu virtuvju tehniskais nodrošinājums nolietojies un ir nepieciešami uzlabojumi, lai virtuves varētu turpināt palīdzēt trūkumcietējiem, izsniedzot, nereti, vienīgo silto maltīti dienā. Arī, pieaugot dzīves dārdzībai gada aukstajos mēnešos, labdarības virtuvēs pēc palīdzības vēršas arvien vairāk cilvēku, un virtuvju noslodze pieaug. Atbalstītajās labdarības virtuvēs mēnesī izsniedz 23.600 siltas maltītes bezmaksas porciju.

Programmas atbalstu līdz šim ir saņēmušas piecas organizācijas: biedrība “Žēlsirdības misija Dzīvības ēdiens” Rīgā, Valmieras biedrība “Kristīgais Žēlsirdības centrs”, Jelgavas Svēto Simeana un Annas pareizticīgo draudze, fonds “Saules kalns” Smiltenē un “Pestīšanas armijas” Daugavpils korpuss.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Borisa un Ināras Teterevu fonds turpina īstenot programmu “Maizes rieciens – atbalsts labdarības virtuvēm”. Plašāka informācija pieejama: www.maizesrieciens.lv.  

Mecenātu Borisa un Ināras Teterevu 2010. gadā nodibinātais ģimenes labdarības fonds atbalsta izcilas un sabiedrībai noderīgas iniciatīvas un veicina kultūras, mākslas un izglītības attīstību Latvijā un pasaulē. Plašāka informācija: www.teterevufonds.lv.

Informāciju sagatavoja: Diana Bogdanova, labdarības projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.