Badmintonistiem godalgotas vietas Latvijas čempionātā

Ar septiņām medaļām no Latvijas čempionāta pirmā posma atgriezušies Valkas badmintonisti, laikrakstam “Ziemeļlatvija” pastāstīja treneris Aleksandrs Božeņeckis.

Latvijas čempionāta pirmais posms aizvadītajās brīvdienās norisinājās Valmierā, tajā starp 152 dalībniekiem piedalījās arī pieci Aleksanda Božeņecka trenētie Valkas badmintonisti, kas kopumā izcīnīja septiņas medaļas – trīs sudraba un četras bronzas.

U13 grupā Valku pārstāvēja trīs dalībnieki. Vieninieku sacensībās puišiem bronzas medaļu izcīnīja Mārtiņš Jaunslavietis, kamēr Edvīns Karpats ieņēma piekto vietu. Meiteņu konkurencē Ieva Vaļģe ierindojās piektajā vietā.

Pāru sacensībās Edvīns Karpats ar Mārtiņu Jaunslavieti izcīnīja sudraba medaļas, kamēr Ieva Vaļģe jauktajā duetā ar Siguldas pārstāvi ieguva bronzas godalgas.

U17 grupā Valku pārstāvēja divi puiši – Jānis Jaunslavietis vienspēļu sacensībās 22 dalībnieku konkurencē izcīnīja augsto piekto vietu, pāru sacensībās kopā ar Prohoru Dobrovoļski ieguva bronzas medaļas, kamēr jauktajā pārī ar Siguldas sportisti izcīnīja sudraba godalgas.

Treneris Aleksandrs Božeņeckis laikrakstam “Ziemeļlatvija” atklāja, ka ar rezultātiem ir apmierināts, jo, neskatoties uz to, ka treniņu procesu šogad krietni ietekmēja pandēmijas noteiktie ierobežojumi, Valkas sportistiem Latvijas čempionātā izdevās uzrādīt labus rezultātus.

Jau šīs nedēļas nogalē Talsos notiks Latvijas čempionāta otrais posms, kurā sacentīsies sportisti U11, U15 un U19 vecuma grupās. Valku šajās sacensībās pārstāvēs trīs dalībnieki – Mārtiņš Jaunslavietis, Edvīns Karpats un Prohors Dobrovoļskis.