“Azimuts OK-Sm BJSS” sportistiem godalgas Latvijas ziemas čempionātā

4. un 5. martā Madonas novada Lubejas apkārtnē notika Latvijas ziemas čempionāts orientēšanās sportā.  Uz sacensībām kuplā skaitā bija ieradušies arī Lietuvas sportisti, lai cīnītos par Lietuvas čempionāta godalgām.

4. martā dalībnieki  spēcīgā putenī sacentās vidējā distancē. No astoņiem “Azimuts OK-Sm BJSS” sportistiem četri tika pie godalgām. V-12 grupā otro vietu izcīnīja Gustavs Solovjovs ,    V-55 grupā otrā vieta Mārim Stabiņam, savukārt bronzas godalgas izcīnīja Marta Kalniņa  S-17 un Renārs Kļaviņš V-20 grupā.  Labāko sešiniekā, izcīnot 5. vietu, Kitija Abula S-17 grupā, Artūrs Kalniņš V-12 grupā  finišēja sestajā vietā.

5. martā garajā distancē priekšrocības bija tiem sportistiem, kas iepriekšējā dienā bija startējuši vidējā distancē, jo apvidus vairs nebija svešs.

Šoreiz zelta godalga Mārim Stabiņam , kurš, lai izbaudītu patiesi garo distanci, startēja V-40 grupā.

Olimpiskajā sešiniekā, izcīnot piektās vietas, ierindojās Marta Kalniņa S-17 grupā un Artūrs Kalniņš V-12 grupā. Tāpat veicās mūsu vienīgajai Elites grupu pārstāvei šajās sacensībās – Zandai Stabiņai, pieveicot 12 km garo distanci.

Sestajās vietās  Latvijas čempionāta vērtējumā finišēja Artis Harkins V-14 un Adrians Deivids Tjarve V-12 grupā, kuram šīs bija pirmās orientēšanās sacensības ar slēpēm.

Vidējās distances rezultāti šeit.

Garās distances rezultāti šeit.

Latvijas kausa sacensības orientēšanās sportā vairs nav ilgi jāgaida, jo jau 1. un 2. aprīlī orientieristi iesāks vasaras sezonu Pokaiņos, kur sacentīsies par godalgām Kurzemes pavasarī.

Pašmāju seriāls “Azimuts” sāksies 5.aprīlī Smiltenē, Mežoles ielas galā.

Informāciju sagatavoja: Māris Stabiņš