“Azimuts” no sacensībām Lietuvā atgriežas ar trim godalgām

No 23.-26.jūnijam Lietuvā Merķines apkārtnē notika starptautiskās orientēšanās sacensības “Takas 2022”, tajās piedalījās arī septiņi “Azimuts” OK sportisti, kā arī Gaujienas orientierists Viesturs Dandens (OK “Alūksne”), informē “Azimuts” OK treneris Māris Stabiņš.

Sacensību pirmajās divās dienās uzvaras M-10 grupā izcīnīja Roberts Zirdziņš, sacensību trešajā un ceturtajā dienā viņam attiecīgi otrā un trešā vieta. Sacensību kopvērtējumā Robertam uzvara 13 puišu konkurencē, otrās vietas ieguvēju pārspējot par 28 minūtēm.

Panākums arī W-16 grupas sportistei Martai Kalniņai, izcīnot trešo vietu 22 meiteņu konkurencē. Martai sacensību ceturtajā dienā, kas viņai bija pati veiksmīgākā, izdevās nosargāt iepriekšējās dienās izcīnīto vietu un neļaut Polijas sportistei Hannai Hurskai sevi apsteigt, tomēr arī neizdevās pārspēt Jelgavas orientieristi Ilzi Jumiķi, kam otrā vieta kopvērtējumā. Šajā grupā Anete Stabiņa izcīnīja septīto vietu.

M-12 grupā Artis Harkins 29 puišu konkurencē izcīnīja devīto vietu, kamēr trenerim Mārim Stabiņam M-50 grupā 13 dalībnieku konkurencē astotā vieta.

W21E grupā Zandai Stabiņai veiksmīgākā bija sacensību trešā diena, izcīnot tajā trešo vietu. Sacensību kopvērtējumā Zandai 10.vieta 15 dalībnieču konkurencē.

MTBO distancē Elites grupā startēja Aivis Zetmanis, kas spēcīgajā konkurencē izcīnīja trešo vietu.

Sacensībās piedalījās vēl viens Smiltenes novada iedzīvotājs, gaujienietis Viesturs Dandens (OK “Alūksne”), kas M-60 grupā 19 dalībnieku konkurencē izcīnīja devīto vietu.

Sacensību rezultāti atrodami šeit.

No sacensībām brīvajā laikā “Azimuts OK” sportisti apmeklēja akvaparku Druskininkos un uzkāpām skatu tornī pie Merķinē.