Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Augusta piedāvājuma klāstā – 78 jaunas grāmatas

Foto: pixabay.com

Smiltenes bibliotēka saņēmusi 78 jaunas grāmatas, kas lasītājiem būs pieejamas no otrdienas, 15. augusta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visvairāk gaidītā ir noslēguma grāmata par septiņām māsām – Lūsindas Railijas “Atlants. Pā Solta stāsts”, teic Līga Seržante-Jaunzema, Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre.

Visas septiņas māsas pirmo reizi ir sapulcējušās uz “Titāna” klāja, lai atvadītos no sava noslēpumainā tēva, kuru viņas tik ļoti mīl. Māsām par pārsteigumu, Pā Solts norādes par savu pagātni ir uzticējis tieši viņu pazudušajai māsai. Tomēr pēc katra atklātā fakta rodas aizvien jauni jautājumi, grāmatas sižetu ieskicē Līga Seržante-Jaunzema.

Jaunumu klāstā ir arī prinča Harija biogrāfija “Liekais”, kas kļuva par pasaules bestselleru vēl pirms iznākšanas šī gada janvārī. Saseksas hercogs princis Harijs ir ģimenes cilvēks un tēvs, mecenāts, kara veterāns, garīgās veselības saudzēšanas aizstāvis un vides aizsardzības aktīvists. Grāmata “Liekais” ir viņa dzīvesstāsts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izmeklētājas Annas Elizabetes piedzīvojumu cienītājiem ir Daces Judinas jaunā grāmata “Bez nožēlas”. Mežāju pagastā cits pēc cita notiek trīs asinis stindzinoši noziegumi. Ir pieci upuri – četri jaunieši un skolas direktore. Globālajā tīmeklī mākslai veltītās vietnēs tiek nopludinātas gleznaini uzņemtas upuru fotogrāfijas, kas atgādina kadrus no filmām.

“Ir arī daudz citu jaunu grāmatu, ko izvēlēties,” iepazīties ar jaunumiem aicina Līga Seržante-Jaunzema.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.