Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atvērta pieteikšanās LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumam “Ekonomikas izaugsme un stabilitāte”

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS “Eco Baltia” aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumā “Ekonomikas izaugsme un stabilitāte”, kas notiks 15. novembrī no plkst. 14:00 līdz 17:00 Valmierā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašreizējie politiski ekonomiskie procesi ir atstājuši lielu ietekmi uz biznesu.  Uzņēmējiem, domājot par 2023. gadu, nepieciešams zināt aktuālās situācijas izvērtējumu un izprast kā organizēt savu darbību perspektīvā. Tie ir jautājumi par konkurētspējas saglabāšanu, darbaspēku, investīcijām uzņēmumu attīstībā un daudziem citiem nozīmīgiem faktoriem.

 Lai runātu par uzņēmēju noskaņojumu šī brīža sarežģītajos apstākļos un uzņēmumu konkurētspējas saglabāšanu, LTRK Vidzemes reģiona nodaļa organizē Biznesa dienas pasākumu “Ekonomikas izaugsme un stabilitāte”, kurā aicināti piedalīties uzņēmēji, pašvaldības un citi interesenti.

LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumu vadīs un dalībniekus ar aktualitātēm iepazīstinās LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Par Latvijas uzņēmumu vadītāju noskaņojumu 2022. gada rudenī stāstīs Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš, bet par konkurētspējas izaicinājumiem krīzes apstākļos runās LTRK viceprezidente, Nacionālās stratēģijas padomes priekšsēdētāja Elīna Rītiņa. Savukārt AS “Eco Baltia” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičsiepazīstinās ar aktualitātēm par darbaspēka pieejamību Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalība Biznesa dienas pasākumā ir ar iepriekšēju reģistrāciju, pasākums norisināsies J. Daliņa stadiona 3.stāva konferenču zālē, J. Daliņa ielā 2, Valmierā.

Reģistrācija līdz 13. novembrim šeit.

Papildu informācija: valmiera@ltrk.lv, tel. 20264530 (Baiba)

Informāciju sagatavoja: Aija Rumba, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.