Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atklāj, kas slēpjas tavā rokrakstā! Apmeklē Valkas bibliotēkas organizēto lekciju par rokrakstu analīzi

Foto: Oļegs Zernovs, jauns.lv

Ceturtdien, 22.septembrī ikviens interesents aicināts apmeklēt lekciju “Grafoloģijas nozīme un pamatiemaņas rokraksta analīzē”, kuru vadīs pasaulē atzītā grafoloģe Anita Millere. 90 minūšu garā lekcija notiks Valkā, Beverīnas ielā 3, sākums plkst.10.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grafoloģija ir zinātne, kas pēta rokrakstaā un cilvēka rakstura likumsakarības. Pēc rokraksta iespējams noteikt personības iezīmes, spriest par cilvēka psiholoģisko tēlu, izprast viņa noskaņojumu, talantus, komunikācijas spējas un daudz ko citu.

Lektore Anita Millere grafoloģiju studējusi Anglijā, Kembridžas Universitātē, kur arī ieguvusi izglītību neiropsiholoģijā un psihoterapijā. Zināšanas kriminālpsiholoģijā apguvusi Cīrihes Universitātē. Tagad viņa sadarbojas ar  izmeklēšanas birojiem un personāla atlases firmām visā pasaulē. Pasākumā A.Millere skaidros un iepazīstinās ar grafoloģijas nozīmi un sniegs pamata iemaņas rokraksta analīzē.

Semināru organizē Valkas novada Centrālā bibliotēka Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) programmas “Latviešu grāmatai 500” ietvaros. 2025. gadā tiks atzīmēta pirmās latviešu valodā izdotās grāmatas 500. gadadiena, to gaidot LNB organizē un atbalsta dažādus pasākumus, kas izceļ rakstītā vārda nozīmi un ietekmi sabiedrībā cauri gadsimtiem.

Informāciju sagatavoja: Līga Tetere, Valkas novada Centrālās bibliotēkas direktore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.