Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atdzimst Jānikese Motocentrs

Jānikese Motocentrs attīstības vadītāja Raina Sāra uzraudzībā pārtop par daudzfunkcionālo atpūtas vietu visai ģimenei. Foto: Tīts Loims

Jānikese Motocentrs, kas teju piecus gadus bijis samērā neaktīvs, pēdējā laikā ir piedzīvojis ievērojamu attīstību, un tam ir lieli nākotnes plāni. Pārredzamā nākotnē centrs plāno piedāvāt aktīvas atpūtas iespējas visai ģimenei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jūnijā tika pabeigta renovācijas pirmajā posmā izveidotā trases laistīšanas sistēma, renovācijas otrajā kārtā paredzēts izbūvēt galvenās ēkas kanalizācijas sistēmu un renovēt autostāvvietu.

Kā stāsta centra attīstības vadītājs Rains Sārs, trases un centra uzturēšanai nepieciešamā tehnika tiks iegādāta trešajā kārtā, tie būs traktori, piekabes, arkli, tehnika trases un teritorijas ziemas apkopei. Telpas tehnikas uzglabāšanai jau ir izveidotas.

Pēc centra attīstības vadītāja teiktā, kad būs gatavas auto un motokrosa trases, uzsvars tiks likts uz pārgājienu takām, kuras izveidos 30 hektāru plašajā teritorijā ar mežu. Nākotnē galvenajā ēkā plānots izveidot bērnu rotaļu laukumu un atpūtas telpu.

“Gribam, lai šeit būtu aktivitātes visai ģimenei. Pateicoties atbalstītājiem, šogad pabeidzām autokrosa trasi. Augustā notiks pirmā oficiālā treniņu diena,” skaidro Rains Sārs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.