Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atbalstīs kultūras projektus

Foto: Boriss Koļesņikovs

Smiltenes novada pašvaldība līdz 8. septembrim ir izsludinājusi 2. kārtu līdzfinansēšanas konkursam kultūras, sabiedriski nozīmīgu vai izglītojošu aktivitāšu īstenošanai Smiltenes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā var piedalīties gan iedzīvotāji, gan radošas organizācijas (juridiskas vai fiziskas personas, kas reģistrējušās kā saimnieciskās darbības veicēji), ja tām padomā ir kultūras, sabiedriski nozīmīgu vai izglītojošu aktivitāšu projekti, kuru realizācija notiek Smiltenes novadā un kuru rezultāti ir sabiedriski nozīmīgs ieguvums novadam.

Konkursa nolikums paredz atbalstu šādās jomās: koncerti un festivāli; teātra, kino un deju izrādes; izstādes, mākslas plenēri; izglītojošas un inovatīvas ekspozīcijas valsts un vietējas nozīmes kultūrvēstures objektos, publiskajās teritorijās; novada kultūrvēsturiskā mantojuma objektu izpēte, to kultūrvēsturiskās vērtības saglabāšana; novada ievērojamo personību dzīves un darba gaitu izpēte, piemiņas vietu apzināšana, saglabāšana Smiltenes novada teritorijā; kultūrmantojuma digitalizācija; radošās darbnīcas; kultūrizglītojošas programmas un lekcijas; literārie pasākumi; kultūrvēsturisku izdevumu un grāmatu izdošana; novada (tai skaitā cilvēku, kolektīvu, uzņēmumu) reprezentējošu video filmu uzņemšana; audio vai videoierakstu veikšana; gadskārtu svētku un latvisko tradīciju popularizēšanas pasākumi.

Viena pasākuma īstenošanai var saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz 2000 eiro, bet ne vairāk kā 90 procentus  no kopējām pasākuma izmaksām. Kopējā pieejamā līdzfinansējuma summa 2. kārtā ir 7158,84 eiro, informē Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības atbalstītās aktivitātes un pasākumi būs jāīsteno gada laikā no līguma parakstīšanas brīža.

Projektu pieteikumi jāiesniedz pašvaldībā atbilstoši konkursa nolikumā noteiktajām prasībām (konkursa nolikums, pieteikuma veidlapa un cita informācija pieejama Smiltenes novada mājaslapā, sadaļā “Attīstība” – Pašvaldības atbalsts).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.