Otrdiena, 9. jūnijs
Ligita, Gita
weather-icon
+16° C, vējš 1.76 m/s, D-DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Pārkāpj noteikumus un zog

Valkas rajona Policijas pārvalde informē, ka marta nogalē notikušas vairākas zādzības. Ļaundari paņēmuši gan degvielu, gan dažādas automašīnu rezerves daļas.

Valkas rajona Policijas pārvaldes inspektore Laima Sviķe stāsta, ka 22. martā pa autoceļu Rīga – Veclaicene Launkalnes pagastā kāds 24 gadus vecs Cēsu rajona iedzīvotājs vadīja automašīnu “Nissan” bez vadītāja apliecības, atrodoties alkohola reibumā. Savukārt 23. martā Smiltenē kāds 33 gadus vecs Blomes pagasta iedzīvotājs vadīja automašīnu “Mitshubishi” alkohola reibumā bez vadītāja apliecības.23. martā Smiltenē un Launkalnes pagastā notikušas vairākas zādzības. “Smiltenē no smagās automašīnas “Volvo” bākas nozagti apmēram piecdesmit litri degvielas, bet naktī uz 25. martu Bilskas pagastā no “VW Golf” – 35 litri degvielas. 23. martā saņemts ziņojums, ka Launkalnes pagastā no mehāniskajām darbnīcām nozagtas automašīnu rezerves daļas, diski ar riepām un dažādi instrumenti,” saka L. Sviķe. 24. martā konstatēts, ka izsisti loga stikli divām automašīnām, kas bijušas novietotas pie kāda nama Sedā, Brīvības ielā, bet 27. martā Plāņu pagastā no kādām mājām nozagts krūmgriezis.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.