Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ar dziesmu azotē – gaujieniete Dagnija Pakalne uz skatuves kopā ar meitu Anci

Šajā vasarā ir dažādu svētku, koncertu un pasākumu birums. To redzam pēc afišām kā pilsētās, tā laukos. Uz mūsu pusi uzstāties brauc mākslinieki no malu malām, kā arī koncertus sniedz vietējie talantīgie mākslinieki. Tā, piemēram, 13. augustā Gaujienas tautas namā notika koncerts “Es vienmēr Tev būšu klāt...”, kurā piedalījās Dagnija un Ance Pakalnes.

Patiesībā šī bija pirmā reize, kad pašmāju mūziķes – mamma un meita – uz skatuves kāpa tikai divatā, līdz šim abas koncertējušas dažādos citos sastāvos, tostarp ar Gaujienas sieviešu vokālo ansambli, kur pati Dagnija ir kolektīva vadītāja. Vietējie viņu pazīst arī kā mūzikas, interešu izglītības un datorikas skolotāju Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā. Dagnija ir arī Smiltenes novada mūzikas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja, kā arī pati komponē dziesmas. Sarunā laikrakstam Dagnija atklāj, ko viņai nozīmē mūzika, ģimene un dzimtā vieta – Gaujiena.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.