Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apstiprināts Valkas novada pašvaldības projekts “Kustīgi, lustīgi Lustiņdruvā”

Publicitātes foto.

Valkas novada pašvaldība ir saņēmusi informāciju no Lauku atbalsta dienesta par to, ka ir apstiprināts pašvaldības iesniegtais projekts “Kustīgi, lustīgi Lustiņdruvā” (Nr. 22-09-AL29-A019.2201-000003) LEADER programmā, kuru plānots īstenot Kārķos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekts tiks īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Projektu apstiprināšanai ir virzījusi biedrība “No Salacas līdz Rūjai”. 

Projekta mērķis ir sniegt aktīvas, interesantas, kvalitatīvas, dabas izzinošas un izglītojošas atpūtas iespējas vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem Valkas novadā un visā biedrības “No Salacas līdz Rūjai” teritorijā, izvietojot dabas takā “Lustiņdruva” oriģinālus septiņus vides objektus, kas piemēroti visām apmeklētāju vecuma grupām. Uzskaitīt un analizēt apmeklētāju skaitu un plūsmu, uzstādot apmeklētāju plūsmas skaitītāju, kas palīdzētu saprast dabas noslodzi, kā arī kalpotu dažādu tūrisma objektu attīstīšanai uzņēmējiem un pašvaldībai. 

Projekta ietvaros paredzēts izgatavot un uzstādīt vides un aktīvas atpūtas objektus – koka auto, šūpoles ar rūķi, koka motocikls, Lāču sols, Meža trenažieris – rotējošs baļķis, rāpšanās rīks un pievilkšanās stienis. Kā arī projekta ietvaros plānots uzstādīt apmeklētāju plūsmas skaitītāju, kas nepieciešams, lai saprastu dabas noslodzi, kā arī tas būs ļoti noderīgi dažādu tūrisma produktu attīstīšanai uzņēmējiem un pašvaldībai. Papildus bija plānots iegādāties motorzāģi un trimeri dažādu vides objektu izveidei un uzturēšanai, taču šie pamatlīdzekļi tika atzīti kā neattiecināmās izmaksas, tādējādi projekta ietvaros netiks iegādāti. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta kopējās izmaksas ir 13 645,17 EUR, attiecināmās izmaksas veido 13 645,17 EUR, tai skaitā ELFLA finansējums ir 12 280,65 EUR jeb 90 % no attiecināmajām izmaksām un Valkas novada domes līdzfinansējums ir 1364,52 EUR jeb 10 % no attiecināmajām.

Informāciju sagatavoja: Toms Simtiņš, projekta vadītājs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.