Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apspriešanā bija 98 priekšlikumi, izglītības stratēģijā to visu nav

No 15 balsīm – 13 par, 2 atturas. Ar šādu Smiltenes novada pašvaldības domes deputātu balsojumu un komentāru par publiskās apspriešanas procesā saņemto priekšlikumu neiekļaušanu tik svarīgā dokumentā ceturtdien, 27. aprīlī, domes sēdē tika apstiprināts nozīmīgs izglītības nozares plānošanas dokuments.

Tā ir Smiltenes novada pašvaldības izglītības nozares attīstības stratēģija 2023.–2028. gadam. Jau rakstījām, ka šim dokumentam ir divi stratēģiskie mērķi: 1) efektīva un mūsdienīga izglītības sistēma, kas nodrošina daudzveidīgu un iekļaujošu izglītības piedāvājumu, 2) skolu tīkla sakārtošana.

Informējām arī, ka stratēģijas izstrādes darba grupa Smiltenes novada pašvaldības deputātiem ierosina lemt par tādiem skolu attīstības scenārijiem, atbilstoši kuriem varētu tikt slēgtas pamatskolas Bilskā un Variņos, sākumskolas Launkalnē un Trapenē un Raunas pamatskolas Drustu struktūrvienība.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.