Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apkopots sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saraksts projektā “Vidzeme iekļauj”

Lai veicinātu informācijas pieejamību un palīdzētu izlemt par kādu pakalpojumu, vienkopus apkopots detalizēts saraksts par to sociālās rehabilitācijas pakalpojumu klāstu pieaugušajiem un bērniem, ko līdz šim izmantojušas projektā “Vidzeme iekļauj” iesaistītās ģimenes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta ietvaros pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī viņu vecākiem, iespējams izmantot dažādus sociālās rehabilitācijas pakalpojumus.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem (Nr.313), bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuri dzīvo ģimenēs, un, kuriem deinstitucionalizācijas projekta ietvaros ir izstrādāts individuālais atbalsta plāns, ir iespējams izmantot neierobežotu sociālās rehabilitācijas pakalpojumu reižu skaitu, tāpat tas attiecas uz šo bērnu likumiskajiem pārstāvjiem. Arī pieaugušie ar garīga rakstura traucējumiem var saņemt neierobežotu individuālo konsultāciju un atbalsta grupu pakalpojumu reižu skaitu. 

Sociālās rehabilitācijas pakalpojumus ģimenes izvēlas pašas, tādēļ aicinām izmantot šo apkopojumu kā palīgu, lai labāk orientētos pieejamajās izvēlēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija par pakalpojumu sniedzējiem un to kontakti (pakalpojumu sniedzēju dati var būt mainīti, ņemot vērā, ka informācija apkopota par agrāk saņemtajiem pakalpojumiem):

Aktivitātes tiek īstenotas deinstitucionalizācijas projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros. Tā mērķis ir Vidzemes plānošanas reģionā palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.

Informāciju sagatavoja: Ieva Bīviņa, Vidzemes plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.