Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apdāvinās gados vecākos seniorus

www.pexels.com

Smiltenes novadā pašvaldības sarūpētās Ziemassvētku saldumu paciņas šogad saņems visi Smiltenes novadā savu dzīvesvietu deklarējušie seniori, sākot no 80 gadu vecuma un vecāki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība viņiem sagādājusi pavisam 1018 paciņas par kopējo summu 4793,28 eiro apmērā, informē Smiltenes novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītāja Inta Siliņa.

Smiltenes pilsētā deklarētie seniori saldumu paciņas var saņemt  pašvaldības Sociālajā dienestā Dārza ielā 11 pie sociālajiem darbiniekiem, savukārt pagastos deklarētie pensionāri – pagastu pārvaldēs vai pie pagasta sociālā darbinieka.

“Ja seniori paši nevar atnākt pēc savas paciņas, tad domāsim, kā viņiem tās nogādāt. Visi dabūs savu paciņu,” mierina Inta Siliņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ņemot vērā, ka Smiltenes novadā apsveicamo pensionāru skaits ir liels – 1018 – un saldumu paciņu pasniegšana tik daudziem cilvēkiem ir ļoti liels darba apjoms, aicinām visus, kuri var, atnākt pēc paciņām paši, bet tos, kuri nevar atnākt uz Sociālo dienestu, dienests sameklēs pats un apsveiks dzīvesvietā. Aicinām seniorus, ja ir iespējams, palūgt palīgā aiziet pēc saldumu paciņas kaimiņus, radiniekus vai draugus un ar viņu palīdzību saņemt pašvaldības dāvanu. Sociālo darbinieku ir tik, cik ir, citi pienākumi viņiem nav atcelti, jāpieņem klienti uz vietas un jāveic citi ikdienas darbi. Tomēr gribam, lai dāvana pie saņēmēja nonāk svētkos vai pirmssvētku laikā,” teic Inta Siliņa.

Sociālā dienesta vadītāja piebilst, ka saldumu tūtās nav nekas tāds, kas bojājas. Paciņas var droši saņemt arī pēc Ziemassvētkiem.

Ja senioriem par paciņu saņemšanu ir kāds jautājums, viņa aicina zvanīt Sociālajam dienestam uz tālruni 64707573, 64707865, 26362282 vai 28631993.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes novada Sociālais dienests Ziemassvētku pabalstu (saldumu tūtas) izmaksā atbilstoši saistošajiem noteikumiem “Par brīvprātīgās iniciatīvas pabalstiem Smiltenes novada pašvaldībā”.

Atbilstoši tiem Ziemassvētku pabalstu ir tiesības saņemt vientuļam pensionāram un visām personām, kuras ir vecākas par 80 gadiem, ģimenei, kura audzina aizbildnībā esošu bērnu (bērnus), ģimenei, kura audzina ārpusģimenes aprūpē esošu bērnu (bērnus). Smiltenes novada vispārējās izglītības un pirmsskolas iestādes izglītojamam un bērnam līdz septiņu gadu vecumam.

Atbilstoši šiem saistošajiem noteikumiem Ziemassvētku pabalstu līdz sešu eiro apmērā mantas (saldumu paciņas) veidā personai katru gadu piešķir un pasniedz mantiskā veidā novada Ziemassvētku pasākumos un/vai personas dzīvesvietā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.