Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apbalvoti Valkas novada 2022.gada sporta laureāti

Saņemot Valkas novada Sporta laureāta balvu par mūža ieguldījumu sportā, Vijciema pagasta sporta organizatora un pagasta hokeja komandas stūrakmeņa, vilcējspēka un iedvesmotāja Jura Kalniņa apsveicēju rinda bija garum garā. Kolēģi sveic arī Valkas pagasta sporta organizators Atis Empelis un Valkas futbola treneris Valērijs Kriviņš. Foto: Inga Karpova

Lai atskatītos uz Valkas novada 2022. gada sporta pasākumiem un sportistu sasniegumiem, aizvadītajā sestdienā, 28. janvārī, Valkas pilsētas kultūras namā notika tradicionālais godināšanas pasākums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas notika pēc divu gadu pārtraukuma, tāpēc bija itin kupli apmeklēts. Nenoliedzami, visskaļākos aplausus, visiem pieceļoties kājās, saņēma Vijciema pagasta sporta organizators un fanātisks Vijciema hokeja komandas atbalstītājs un menedžeris Juris Kalniņš. Jāatzīst, viņš nav pārlieku liels runātājs, bet viņa paveiktie darbi ir apliecinājums, ka Sporta laureāta balva par mūža ieguldījumu ir godam nopelnīta.

Daudzi pasākuma apmeklētāji atzina, ka, redzot, cik daudz apbalvojumu saņem jaunieši, ir gandarījums, ka sporta veterāniem aug spēcīga un varoša jaunā paaudze. Par to īpašu paldies saņēma Valkas novada bērnu – jaunatnes sporta skolas ilggadējās treneres Mudīte Gerke, Lija Krūkliņa un Nataļja Afanasjeva. Pedagoģes apbalvojumu saņēma par nozīmīgu ieguldījumu, sagatavojot Valkas novada sporta skolas audzēkņus – Evelīnu Breidaku un Kristu Sakniņu – 2022. gada sporta sezonai. Evelīna Latvijas U18 un U20 čempionātā 2000 metru skrējienā izcīnīja 1. vietu, bet Krists – čempiona titulus Latvijas U14 čempionātā 1000 un 2000 metru skrējienos.

Māsas – Lelde (no kreisās) un Evelīna Stūres – saņēma vairākus apbalvojumus par sasniegumiem petankā Latvijas čempionātos. Foto: Inga Karpova

Šajā pasākumā tradicionāli tiek apbalvoti arī Valkas četrcīņas aizvadītās sezonas uzvarētāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizvadītajā gadā Valkas novada pašvaldība pirmo reizi sadarbojās ar igauņu kolēģiem no Valgas, kur arī norisinājās MTB un slēpošanas sacensības. Savukārt šosejas riteņbraukšanas sacensības notika Valkā, bet Latvijas – Igaunijas skrējiens – abās robežas pusēs. Diemžēl tas būtiski neuzlaboja dalībnieku skaitu, tāpēc ir pieņemts lēmums par četrcīņas kopvērtējuma likvidēšanu. Priecīga vēsts – individuāli sacensības norisināsies arī 2023. gadā.

GALERIJA: Apbalvoti Valkas novada 2022.gada Sporta laureāti  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.